tamara i mężczyźni cda


Tamara i mężczyźni. Następne wideo. anuluj. anonim25 (*.*.15.25) wysłano z m.cda.pl 2017-04-16 22:31:23 +4. Komediodramat obyczajowy z angielską wsią w roli głównej.

Jako nastolatka Tamara nie była atrakcyjna. Jako nastolatka Tamara nie była atrakcyjna. Gdy po latach odmieniona wraca w rodzinne strony, mężczyźni tracą dla niej głowę.

Tamara i mężczyźni (2010) [Lektor PL] - Tamara Drewe. Nemeziss200. 720p 03:58. Oglądaj już teraz w CDA Premium!

Director: Stephen Frears. Starring: Gemma Arterton, Roger Allam, Bill Camp and others. Tamara i mężowie to historię o nowoczesnej wyzwolonej dziewczynie, znanej londyńskiej dziennikarce, która po latach wraca do swobodnego miasteczka.

Tamara i mężczyźni (ang. Tamara Drewe, 2010) - brytyjski film, ekranizacja komiksu Posy Simmonds w reżyserii Stephena Frearsa. Tamara Drewe (Gemma Arterton), młoda i atrakcyjna dziennikarka, wraca do rodzinnej wsi (Ewedown w hrabstwie Dorset)...

Dramat, komedia, romans. Director: Stephen Frears. Starring: Gemma Arterton, Roger Allam, Bill Camp and others. Jako nastolatka Tamara nie była atrakcyjna. Gdy po latach odmieniona wraca w rodzinne strony, mężczyźni tracą dla niej głowę.

Oglądaj Tamara i mężczyźni Lektor PL film za darmo online Jako nastolatka Tamara nie była atrakcyjna. Gdy po latach odmieniona wraca w rodzinne strony Gdy po latach odmieniona wraca w rodzinne strony, mężczyźni tracą dla niej głowę.

"Tamara i mężczyźni" to obyczajowa komedia, której główną bohaterką jest nowoczesna i wyzwolona dziewczyna - tytułowa Tamara. „Tamara i mężczyźni" zadebiutowało również w kinach w Wielkiej Brytanii i Francji, zdobywając uznanie krytyki i czołowe miejsca w boxoffice.

Tamara i mężczyźni cały film online za darmo na cda. Tamara i mężczyźni (2010) online. Sprawdź obsadę i opinie oraz opis fabuły i obejrzyj trailer.

"Tamara i mężczyźni" to dowcipna opowieść o życiu współczesnej angielskiej prowincji. Mieszkający w Ewedown bohaterowie filmu "Tamara i mężczyźni" są zaskoczeni, jak bardzo zmieniła się ta niegdyś uznawana za brzydkie kaczątko dziewczyna.

Proponowane Filmy. Tamara - HD. 2016. Lektor. Mężczyźni wolą blondynki / Gentlemen Prefer Blondes. 1953.

Tamara i mężczyźni / Tamara Drewe online pl. Rok: 2010.

Tamara i mężczyźni / Tamara Drewe. Nie działa jeden z linków? Kliknij by powiadomić! Występują: Gemma Arterton Tamara Drewe. Roger Allam Nicholas Hardiment. Bill Camp Glen McCreavy.

Tamara i mężczyźni Tamara Drewe (2010) miniHD DJP.mkv • Gatunek : Komedia Opowieść o nowoczesnej wyzwolonej dziewczynie, znanej londyńskiej dziennikarce, która po latach powraca do rodzinnego miastec.

"Tamara i mężczyźni" w kinach od 5 stycznia 2011. Stephen Frears jest znany z tego, że jest reżyserem aktorów, odkrywcą nowych talentów, tworzącym swoim współpracownikom niezwykłą atmosferę do pracy. „Stephen bardzo często zmienia swój styl, robi kompletnie niespodziewane...

Kiedy Tamara Drewe po wielu latach wraca do rodzinnej wsi, życie jej mieszkańców zostaje wywrócone do góry nogami. Tytułowa bohaterka - niegdyś brzydkie kaczątko - zmieniła się w piękność (z niewielką pomocą chirurgii plastycznej). Mężczyźni z okolicznych farm padają ofiarą zauroczenia, a w powietrzu...

Tamara i mężczyźni. 2011-01-06 15:16. Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza. Tytułowa bohaterka - niegdyś brzydkie kaczątko - zmieniła się w piękność (z niewielką pomocą chirurgii plastycznej). Mężczyźni z okolicznych farm padają ofiarą zauroczenia, a w powietrzu robi się gęsto...

Tamara i mężczyźni Tamara Drewe. Aktualnie nie posiadamy materiału wideo ze zwiastunem z filmu "Tamara i mężczyźni" (2010). Kiedy i gdzie grają.

Obyczajowa komedia, której główną bohaterką jest nowoczesna i wyzwolona dziewczyna - tytułowa Tamara. Robiąca w Londynie karierę jako dziennikarka, po latach powraca do rodzinnego miasteczka. Jej nagłe pojawienie się w uporządkowanym życiu byłych kochanków i narzeczonych...

Tamara i mężczyźni online porównanie cen w 1 sklepie, cena już od 4,90 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę. Zobacz, gdzie kupisz Tamara i mężczyźni online w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h!

"Tamara i mężczyźni": lekki i bezpretensjonalny. 2011-01-07 12:58:00.0| Agora S.A. "Tamara..." ma swoje wady. Scenariusz jest zbyt meandryczny i długo niepotrafiący znaleźć swojej ogniskowej. (...) Ale ogląda się go przyjemnie, a opakowanie całości w schludny happy end nie ma w sobie nic sztucznego.

Zdjęcia - Tamara i mężczyźni (17). film.interia.pl "Tamara i mężczyźni".

TAMARA I MĘŻCZYŹNI | TAMARA DREWE reż. Stephen Frears, Wielka Brytania 2010, 111' Zakwalifikowana do oficjalnej selekcji festiwalu w Cannes komedia obyczajowa Stephena Frearsa, twórcy Królowej, Niebezpiecznych związków i Przebojów i podbojów.

"Tamara i mężczyźni" to opowieść o nowoczesnej wyzwolonej dziewczynie, znanej londyńskiej dziennikarce, która po latach powraca do rodzinnego miasteczka. Jej nagłe pojawienie się w uporządkowanym życiu byłych kochanków i narzeczonych, będzie prawdziwą eksplozją.

Tamara i mężczyźni / Tamara Drewe (2010). xax123 116 0 1 Lipiec 2011 w Archiwum. Szukasz taniego i bardzo dobrego cheata legit?

"Tamara i mężczyźni" jest przewrotną komedią obyczajową luźno opartą na popularnym brytyjskim komiksie, publikowanym na łamach dziennika "The Guardian". Wyreżyserował ją Stephen Frears, twórca tak znakomitych obrazów, jak "Niebezpieczne związki"...

Tamara i mężczyźni (2010). Tamara Drewe. Młoda redaktorka gazety codziennej wraca na wieś do domu rodzinnego, który przygotowywany jest do sprzedaży.Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/pwojczyn/domains/filmy-tv.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 113 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/pwojczyn/domains/filmy-tv.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 123 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/pwojczyn/domains/filmy-tv.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 135

About tamara i mężczyźni cda

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly