szkoła dla drani cda


Director: Todd Phillips. Starring: Billy Bob Thornton, Jon Heder, Jacinda Barrett and others. Życiowy nieudacznik kładzie się do lekcji dla oferm.

Director: Todd Phillips. Starring: Billy Bob Thornton, Jon Heder, Jacinda Barrett and others. Ogladaj Online caly film Szkoła dla drani tylko u nas obejrzysz film Szkoła dla drani w jakości Full HD Po Polsku. Aby obejrzeć film Szkoła dla drani z lektorem zarejestruj sie!

Komedia rom. Roger (Jon Heder) pracuje jako nowojorski parkingowy. Jest życiowym nieudacznikiem. Brak mu pewności siebie, nie radzi sobie z dziewczynami, a w dodatku jest straszliwym tchórzem. Aby odmienić swój los, zapisuje się do tzw.szkoły dla oferm, prowadzonej przez doktora P...

Komentarze do: Spis drani - [Lektor PL]. Dodaj komentarz. Najlepsze komentarze Najnowsze komentarze. Włącz CDA Premium na 14 dni za darmo. Luis i obcy (2018) Dubbing PL premium Chłopiec zaprzyjaźnia się z trzema wesołymi kosmitami, których UFO zostaje rozbite w jego ogródku.

Komedia rom. Director: Todd Phillips. Starring: Billy Bob Thornton, Jon Heder, Jacinda Barrett and others. Życiowy nieudacznik zapisuje się do szkoły dla oferm.

Opis i dane produktu Szkoła Dla Drani (School For Scoundrels) (DVD). Roger (Jon Heder) pracuje jako nowojorski parkingowy. Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Szkoła Dla Drani (School For Scoundrels) (DVD) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Kup teraz na Allegro.pl za 4,99 zł - Szkoła dla drani (8804434017). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Szkoła dla drani. gatunek: Komedia: reżyseria: Todd Phillips.

Szkoła dla drani. Galeria Lista plików. Nie ma plików w tym folderze.

Szkoła dla drani - amerykańska komedia romantyczna z 2006 roku na podstawie powieści Stephena Pottera. Film jest remakiem brytyjskiej komedii z 1960 roku. Roger pracuje jako parkingowy w Nowym Jorku, jest kompletnym nieudacznikiem.

Fabuła (1) filmu "Szkoła dla drani". DODAJ FABUŁĘ. Obsada (23) filmu "Szkoła dla drani". Billy Bob Thornton.

Szkoła dla drani. School for Scoundrels, USA 2006. Czas trwania: 100 minut, Gatunek: Komedia romantyczna. Reżyseria: Todd Phillips. Szkoła dla drani w telewizji. ZwińRozwiń.

Szkoła dla drani DVD, Todd Phillips, Film , 17,13 zł, okładka pudełko, Najtańsze filmy w Gandalf.com.pl - Roger (Jon Heder) pracuje jako nowojorski parkingowy. Jest życiowym nieudacznikiem.

Aby odmienić swój los, zapisuje się do tzw. 'szkoły dla oferm', prowadzonej przez doktora P. i jego asystenta, Leshera. Nauka tam ma uczynić z głównego bohatera prawdziwego mężczyznę. Jak się niebawem okazuje, doktor P. znany jest ze stosowania niekonwencjonalnych i niebezpiecznych, ale...

Który film lepszy Szkoła dla drani czy Mamma Mia? 2010-02-02 09:47:32. oglądał ktos wczoraj w tvp2 straszny film 3? Czy ktoś mógłby dodać "Diabeł wcielony" (2020) na cda albo na inną stronę gdzie mogłabym to obejrzeć? Byłabym MEGA wdzięczna.

Szkoła dla drani DVDrip Xvid. PRODUKCJA: USA GATUNEK: Komedia, Romans. Roger (Jon Heder) jest życiowym nieudacznikiem. Szkola dla drani. Format : AVI Format/Info : Audio Video Interleave File size : 700 MiB Duration : 1h 37mn Overall bit rate mode : Variable Overall bit rate : 1 007...

[TcpEk] Szkoła dla drani Lektor PL. Szkola dla drani lektor 2006 KOMEDIA.avi. 699.92 MB.

Komedia. Director: Todd Phillips. Starring: Jon Heder, Billy Bob Thornton, Jacinda Barrett. Jego akcja toczyła się w bardzo specyficznej szkole, której uczniowie kształcą się m.in. w wywieraniu wpływu na innych ludzi, uwodzeniu kobiet i doprowadzaniu do szaleństwa lepiej grających tenisistów.

Roger (Jon Heder) jest życiowym nieudacznikiem. Jest samotny, pracuje jako parkingowy w Nowym Jorku. Nie umie poradzić sobie w nawiązaniu relacji z kobietą, a co najgorsze, w większości przypadków - tchórzy.

cda.pl. 95K likes. Największy niezależny serwis VOD w Polsce. Adres CDA.PL jest od lat jednym z najpopularniejszych w polskim internecie - każdego miesiąca serwis... See More.

Director: Todd Phillips. Starring: Billy Bob Thornton, Jon Heder, Jacinda Barrett and others. Akcja toczy się w bardzo specyficznej szkole, której uczniowie kształcą się m.in. w wywieraniu wpływu na innych ludzi, uwodzeniu kobiet i doprowadzaniu do szaleństwa lepiej grających tenisistów.

Jeśli lubicie "Szkola dla drani" to prawdopodobnie szukacie humorystyczny, niepoważnie i zabawny filmy o / z rywalizacja, farsa, nauczanie dróg świata, miłość i romans, nauczyciele i uczniowie, przeciw i oszustwa i przegrany tematami gatunków Komedia nakręcone w USA.

Szkoła dla drani. Roger jest wiecznym nieudacznikiem, pracuje jako parkingowy, jest nieśmiały i nie rodzi sobie z dziewczynami. Jego marzeniem jest poderwanie sąsiadki z bloku, w którym mieszka. By osiągnąć cel postanawia się zapisać do tzw. „Szkoły dla nieudaczników" z nadzieją...

Odbiór świadectw ukończenia szkoły. Uwaga absolwenci! Masz pytanie? Skorzystaj z naszego formularza, skontaktuj się z nami telefonicznie lub przyjdź osobiście do sekretariatu szkoły.

Żak to szkoły policealne, licea oraz kursy dla dorosłych. Prowadzimy szkoły z uprawnieniami szkół publicznych. Organizujemy egzaminy państwowe oraz wydajemy świadectwa i zaświadczenia na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej, które są honorowane przez wszystkie organy administracji...

Szkoła dysponuje pracownią komputerową najwyższej klasy, w której rozgrywane są m.in. turnieje w LoLa; dla uczniów dostępny jest również symulator gier, tablety, gogle VR, i inne. programy unijne. Realizujemy szereg inicjatyw pozwalających na doszkalanie się Kadetów w ramach bezpłatnych zajęć...Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/pwojczyn/domains/filmy-tv.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 113 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/pwojczyn/domains/filmy-tv.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 123 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/pwojczyn/domains/filmy-tv.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 135

About szkoła dla drani cda

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly