hitch doradca przeciętnego faceta cda


Film fajny ale popłynęli trochę! Laska zniszczyła mu firmę przewróciła jego życie do góry nogami i jeszcze jest na niego obrażona haha serio są tacy głupi faceci na tym świecie którzy walczą o taką laskę? Mam nadzieję że nie i że pozostaje to dalej w sferze bajek i baśni z mchu i paproci.

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych. W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych. W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

Tytułowy Hitch zarabia na życie, po przez ułatwianie spraw miłosnych, nieśmiałym mężczyznom. Wśród jego klientów jest mało imponujący księgowy Albert, który podkochuje się w swojej pracodawczyni. W trakcie jednego ze spotkań z klientem, Hitch poznaje dziennikarkę...

1080p 01:58:16. Hitch Najlepszy doradca przeciętnego faceta - Hitch (2005) Lektor PL. 30 Najlepszych prezentów dla faceta. 1080p 13:38. Co na obiad: Wegetariańskie burgery.

Hitch jest to opowieść o mężczyźnie, który pomagał mężczyznom zdobywać kobiety. Warunkiem było, że mężczyzna musiał być już zakochany przeszło rok w danej kobiecie. Hitch jest znakomitym swatem, jednak jeśli sam ma wyznać miłość kobiecie, nie potrafi tego zrobić…

Alex "Hitch" Hitchens jest wyluzowanym, pewnym siebie facetem, w dodatku znanym nowojorskim "lekarzem serc" - za odpowiednią opłatą pomaga nieśmiałym mężczyznom zdobyć kobiety ich marzeń. Muszą spełniać tylko jeden warunek - naprawdę być w nich zakochanymi.

Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta (ang. Hitch) - amerykańska komedia romantyczna. Alex "Hitch" Hitchens (Smith) to słynny - i anonimowy - nowojorski "lekarz serc", który za odpowiednią opłatą pomaga nieśmiałym mężczyznom zdobyć kobiety ich marzeń.

CDA Zalukaj! Najlepszy doradca przeciętnego facetaFeb. 11, 2005United States118 Min.PG-13. Strona główna. Filmy. Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta.

Komedia rom. Director: Andy Tennant. Starring: Will Smith, Eva Mendes, Kevin James and others. Alex Hitchens pomaga nieśmiałym mężczyznom podrywać piękne dziewczyny. Jego umiejętności zostają wystawione na próbę, gdy sam się zakochuje.

Jednym z jego klientów jest Albert (Kevin James), doradca finansowy bogatej dziedziczki fortuny Allegry Cole (Amber Valletta), w której jest szczerze zakochany. Podczas jednego ze spotkań z klientem Hitchowi wpada w oko śliczna Sara Melas (Eva Mendes).

Hitch Najlepszy Doradca Przeciętnego Faceta • pliki użytkownika sylwek2004 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Hitch.2005.PL.1080p.BluRay.x264 ViPERS.mkv. Hitch Najlepszy Doradca Przeciętnego Faceta. Galeria Lista plików.

Proponowane Filmy. Jak upolować faceta - HD / One for the Money.

Hitch (Will Smith) to najsłynniejszy nowojorski doradca w sprawach sercowych. Miłość to jego powołanie, więc pomaga mężczyznom zdobyć kobiety ich marzeń zaledwie po trzech randkach. Tak też dzieje się w przypadku Alberta Brennamana (Kevin James, gwiazda serialu "Diabli nadali"), któremu...

Jego metody jednak nie wydają się całkowicie uczciwe. Młoda dziennikarka, trafia na jego kurs, by napisać artykuł o jego niemoralnych praktykach. Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta.

Will Smith jako doradca w kwestiach sentymentalnych, który pomaga swoim klientom w uwodzeniu kobiet, a sam zakochuje się w dziennikarce, planującej publiczne upokorzenie go za domniemane grzechy. Ku przestrodze, choć happy end łatwy do przewidzenia.

Hitch jest to opowieść o mężczyźnie, który pomagał mężczyznom zdobywać kobiety. Warunkiem było, że mężczyzna musiał być już zakochany przeszło rok w danej kobiecie. Hitch jest znakomitym swatem, jednak jeśli sam ma wyznać miłość kobiecie, nie potrafi tego zrobić...

Hitch dokłada przy tym wszelkich starań, by zachować anonimowość. Ponieważ "Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta" nie ma konkurencji, a przy tym jest bardzo skuteczny w swoim "zawodzie", nie narzeka na brak klientów. Jednym z nich jest bardzo nieśmiały...

Hitch odnajduje swoją połówkę w osobie Sary Melas (Eva Mendes), dziennikarki plotkarskiej kolumny śledzącej każdy krok Allegry. Z pozoru zatwardziały kawaler, Hitch niespodziewanie dla samego siebie zakochuje się w Sarze, rasowej reporterce, której kolejnym celem jest zdemaskowanie słynnego na...

Najlepszy doradca przeciętnego faceta. Zauroczyła Cię piękna, niedostępna kobieta? Nie wiesz jak ja zdobyć?

HITCH NAJLEPSZY DORADCA PRZECIĘTNEGO FACETA [BLU RAY]. Poznajcie Hitcha najsłynniejszego nowojorskiego swata. Miłość to jego profesja i za opłatą pomaga nieśmiałym mężczyznom zdobyć wymarzone kobiety w nie więcej niż trzy randki.

Yönetmen: Andy Tennant. Yıldız: Will Smith, Eva Mendes, Kevin James vb. Evet arkadaslar bir filmde Will Smith ve eva mendes olursa o filmin kötü olma ihtimali çok düşüktür ki filmimiz 2005 yapimidir bu zamana kadar en az 5 kere izmişimdir öyle bir film konusu Will Smith filmdeki adi ile Alex Hitchens...

Jesteś tu: Telemagazyn.pl. Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta. Hitch, USA 2005. Alex Hitchens jest doradcą do spraw uwodzenia kobiet i z każdego mężczyzny potrafi zrobić Romea i Casanovę w jednym.

Komedia romantyczna. Director: Andy Tennant. Starring: Will Smith, Eva Mendes. Bohater wyrafinowanej komedii romantycznej wytwórni Columbia Pictures Hitch, Alex "Hitch" Hitchens (Will Smith) to słynny - i anonimowy - nowojorski "lekarz serc"...

Jednym z jego klientów jest Albert (Kevin James), doradca finansowy bogatej dziedziczki fortuny Allegry Cole (Amber Valletta), w której jest szczerze zakochany. Podczas jednego ze spotkań z klientem Hitchowi wpada w oko śliczna Sara Melas (Eva Mendes). Tymczasem Sara jest dziennikarką...

Na bieżąco śledzimy zmiany w polskiej ofercie najpopularniejszych platform VOD w Polsce: Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, Chili, Cineman, Ipla, Rakuten, iTunes, Player, VOD.pl, TVP VOD, Apple TV+, PLAY NOW, Canal+, CDA Premium, Ninateka, E-Kino Pod Baranami, MOJEeKINO .

Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta. Polsat - 2019-07-25 20:10. komedia romantyczna, USA 2005.

Komedia, romantyczny. Director: Andy Tennant. Starring: Will Smith, Eva Mendes, Kevin James and others. Hitch to nowojorski „lekarz serc", który zawodowo pomaga nieśmiałym mężczyznom zdobywać upragnione kobiety.Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/pwojczyn/domains/filmy-tv.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 113 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/pwojczyn/domains/filmy-tv.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 123 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/pwojczyn/domains/filmy-tv.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 135

About hitch doradca przeciętnego faceta cda

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly