harold i kumar o dwóch takich co poszli w miasto cda


Odurzeni narkotykami przyjaciele Harold i Kumar wyruszają na poszukiwanie specjalnego hamburgera.

anonim2 (*.*.20.2) wysłano z m.cda.pl 2016-07-19 17:24:43 +14. Swietny dawno sie tak nie usmialam :D Odpowiedz. Nowy Munio: Strażnik Księżyca (2014) Dubbing PL premium Znakomita bajka o jednym takim, co uratował Księżyc! Oglądaj już teraz w CDA Premium!

Harold & Kumar Go to White Castle. Film opowiada historię dwóch naprawdę dziwacznych kumpli pechowego i nieśmiałego Harolda oraz zwariowanego i bezwzględnego Kumara którzy postanawiają za wszelką cenę zjeść zestaw 9 hamburgerów z White Castle.

O dwóch takich, co poszli w miasto (ang. Harold and Kumar go to White Castle) - amerykańska komedia z 2004 roku w reżyserii Danny'ego Leinera. Scenariusz do filmu napisali Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg.

...Takich Co Poszli w Miasto.avi • Lektor PL Gatunek: Komedia, Przygodowy Produkcja: Kanada, Niemcy, USA Premiera: 20 maja 2004 (świat) Harold Harold i Kumar wyruszają na nocną wędrówkę po New Jersey. Celem wyprawy jest wytropienie gwarantującego najlepszą zabawę w mieście, baru...

Komedia, przygodowy, dla młodzieży. Director: Danny Leiner. Starring: John Cho, Kal Penn, Eddie Kaye Thomas and others. Odurzeni narkotykami przyjaciele Harold i Kumar wyruszają na poszukiwanie specjalnego hamburgera.

Harold i Kumar wyruszają na nocną wędrówkę po New Jersey. Celem wyprawy jest wytropienie gwarantującego najlepszą zabawę w mieście, baru Biały Zamek podającego hamburgery.

2. Harold i Kumar uciekają z Guantanamo - Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay 2008. reżyseria: Hayden Schlossberg, Jon Hurwitz Akcja filmu zaczyna się w mieszkaniu Kumara i Harolda chwile po udanej wyprawie do White Castle. Chłopcy przygotowują się do wyprawy na Amsterdam w...

Harold i Kumar - O dwóch takich co poszli w miasto.avi. 653.7 MB. kodek.txt.

Student medycyny Harold Lee, z pochodzenia Koreańczyk oraz Hindus Kumar Patel, pracownik banku, rozpoczynają piątkowy wieczór od wypalenia kilku działek marihuany. Ma to być…

Harold i Kumar - O dwóch takich co poszli w miasto.avi 653.7 MB kodek.txt 5.7 KB nowosci.url 48 B.

Harold i Kumar wyruszają na nocną wędrówkę po New Jersey. Celem wyprawy jest wytropienie gwarantującego najlepszą zabawę w mieście, baru Biały Zamek podającego hamburgery. File size : 1.35 GiB Duration : 1 h 28 min Overall bit rate : 2 193 kb/s.

Director: Danny Leiner. "O dwóch takich co poszli w miasto" to maksymalnie odlotowa i zaskakująco oryginalna komedia o dwóch sympatycznych, nie stroniących od rozrywek kolesiach, których czeka najbardziej zwariowany piątkowy wieczór.

Film opowiadających o dwóch kumplach zmierzających do restauracji po wymarzone hamburgery. Dużo scen bardzo śmiesznych. Fajna komedia, z której idzie się naprawdę pośmiać. Wiele zabawnych scenek i fajni aktorzy. Komedia opowiada o dwóch kolesiach którzy mieli ochotę zjeść...

Harold & Kumar Go to White Castle Inne tytuły: Harold and Kumar Go to White Castle. Zwariowana komedia o dwóch dwudziestoparoletnich, nie stroniących od rozrywek kolesiach, którzy w pewien piątkowy wieczór postanawiają wyruszyć w nocną wędrówkę po New Jersey.

Komedia. Director: Danny Leiner. Starring: John Cho, Anthony Anderson, Kal Penn. W pewien piątkowy wieczór dwaj maksymalnie rozrywkowi nieudacznicy - Harold (na co dzień pracownik banku) i Kumar (student medycyny) - wyruszają na poszukiwanie... specjalnego hamburgera...

O dwóch takich co ukradli księżyc 690.07MB. O.Dwóch.Takich.Co.Nic.Nie.Ukradli.1999.TVRip.XviD.[zbyszek-33].avi 779.10MB.

Dwaj sympatyczni, nie stroniący od szalonych rozrywek kumple, Harold i Kumar, wyruszają na nocną wędrówkę po New Jersey. Celem ich wyprawy jest wytropienie gwarantującego najlepszą zabawę w mieście i serwującego znakomite hamburgery baru, Biały Zamek. O dwóch takich, co poszli w...

O dwoch takich, co poszli w miasto / Harold and Kumar Go to White Castle (2004) DVDRip.XviD-P2p / Lektor PL.

Harold i Kumar wyruszają na nocną wędrówkę po New Jersey. Celem wyprawy jest wytropienie gwarantującego najlepszą zabawę w mieście, baru Biały Zamek podającego hamburgery.

John Cho: Harold John Boylan: Oficer Brucks Kal Penn: Kumar Angelo Tsarouchas: Złośliwy facet Dan Warry-Smith: Nastolatek w White Castle Malin Akerman: Lianne Albert Howell: Strażnik Thea Andrews: Female Anchor Jon Hurwitz: Tony Errol Sitahal: Doktor Patel Hayden Schlossberg: Hayden Shaun...

Komedia. Director: Danny Leiner. Starring: John Cho, Kal Penn, Jamie Kennedy. Harold i Kumar wyruszają na nocną wędrówkę po New Jersey. Celem wyprawy jest wytropienie gwarantującego najlepszą zabawę w mieście, baru Biały Zamek podającego hamburgery.

W pewien piątkowy wieczór dwaj maksymalnie rozrywkowi nieudacznicy - Harold (na co dzień pracownik banku) i Kumar (student medycyny) - wyruszają na poszukiwanie... specjalnego hamburgera, który podawany jest 28-07-2010. Harold i Kumar O dwóch takich co poszli w mia..

Teksty piosenek > Soundtracki > Filmy > O > O dwóch takich, co poszli w miasto. 1 811 132 tekstów, 17 670 poszukiwanych i 689 oczekujących.

Harold & Kumar Go to White Castle. W pewien piątkowy wieczór dwaj maksymalnie rozrywkowi nieudacznicy - Harold (na co dzień pracownik banku) i Kumar (student medycyny) - wyruszają na poszukiwanie... specjalnego hamburgera, który podawany jest tylko w Białym Zamku.

gatunek: Komedia, Przygodowy. "O dwóch takich co poszli w miasto" to maksymalnie odlotowa i zaskakująco oryginalna komedia o dwóch sympatycznych, nie stroniących od rozrywek kolesiach, których czeka najbardziej Harold i Kumar wyruszają na nocną wędrówkę po New Jersey.

Adventure, comedy. Sometimes, it takes a strange night to put everything else into focus. And that's exactly what happens to Harold and his roommate, Kumar, when they set out to get the best stoner fix money can buy: White Castle hamburgers.Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/pwojczyn/domains/filmy-tv.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 113 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/pwojczyn/domains/filmy-tv.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 123 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/pwojczyn/domains/filmy-tv.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 135

About harold i kumar o dwóch takich co poszli w miasto cda

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly