duff ta brzydka i gruba cda


Pewna siebie licealistka Bianca jest beztroską, cieszącą się życiem dziewczyną. Wszystko się zmienia, kiedy odkrywa, że wśród koleżanek nazywana jest DUFF - gruba i brzydka.

Bianka postanawia zmienić swoje życie, kiedy dowiaduje się, że jest wyśmiewana przez rówieśników. Aby tego dokonać, znosi wszelkie upokorzenia zarówno w szkole, jak i na portalach społecznościowych.

The DUFF. PG-13 101 min Komedia.

Komediowy hit tej wiosny. Ekranizacja powieści amerykańskiej nastolatki, która stała się światowym bestsellerem. Niełatwo jest być nastolatką, zwłaszcza...

Każdy Duff ma swój dzień Feb. 20, 2015 USA 101 Min. Pewnego dnia zostaje zaproszona na imprezę przez Madison (Bella Thorne), podczas której zostaje wyśmiana i ogłoszona duffem, czyli dziewczyną brzydką oraz grubą.

The Duff (ta brzydka i gruba) (również: The Duff [#ta brzydka i gruba]; ang. The DUFF) - amerykański film komediowy z 2015 roku w reżyserii Ari Sandela, powstały na podstawie powieści The Duff z 2011 roku autorstwa Kody Keplinger. Wyprodukowany przez wytwórnie Lionsgate i CBS Films.

Ostrzega, że łatwo jest wpaść w polu, uzyskać upupić sezonowe sobie usta i wsadził na peryferiach hierarchii społecznej. Tymczasem nie przystojniak trzeba być księciem na białym koniu, sportowiec - głupi i DUFF - grube i brzydkie. Pozornie znane, ale dobre, aby uświadomić.

The DUFF. Zobacz w CDA Premium Zobacz w VOD. The DUFF [#ta brzydka i gruba] to ekranizacja powieści amerykańskiej nastolatki, która stała się światowym bestsellerem. Przed premierą filmu rozgorzała dyskusja na temat tego, dlaczego „brzydką i grubą" gra ładna aktorka.

"The DUFF [#ta brzydka i gruba]" korzysta z konceptu pokazania szkoły jako dżungli, w której rządzą najsilniejsi/najpiękniejsi. A więc zamysłu, który w kinie interesująco wykorzystali już wcześniej inni filmowcy. Zdjęcie. Bohaterki filmu "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]" /materiały prasowe.

Duff Ta Brzydka i Gruba. Uploaded by. rudagrazi. Download now. SaveSave Duff Ta Brzydka i Gruba For Later. 0 ratings0% found this document useful (0 votes). 6 views250 pages.

Komedia. Director: Ari Sandel. Starring: Mae Whitman, Robbie Amell, Bella Thorne and others. Bianca postanawia zmienić swoje życie, kiedy dowiaduje się, że jest wyśmiewana przez rówieśników. Aby tego dokonać, znosi wszelkie upokorzenia zarówno w szkole, jak i na portalach społecznościowych.

W najbliższy piątek do kin wejdzie komediowy hit tej wiosny, czyli * "The Duff [#ta brzydka i gruba]" - ekranizacja powieści amerykańskiej nastolatki Kody Keplinger, która stała się światowym bestsellerem. Z okazji nadchodzącej premiery publikujemy dwa fragmenty filmu. Oba możecie obejrzeć poniżej. *

Komedia. Director: Ari Sandel. Starring: Mae Whitman, Bella Thorne, Robbie Amell and others. Pamiętacie jeszcze, jak to było w szkole? A może jeszcze nie zakończyliście tej przygody i z problemami szkolnego korytarza musicie mierzyć się każdego dnia?

Bohaterka filmu "The Duff [#ta brzydka i gruba]" nie ma jednak zamiaru poddać się takiemu traktowaniu. Postanawia udowodnić, że jest osobą wartościową, a także atrakcyjną. Tymczasem podkochuje się ona w szkolnym koledze, przystojnym Tobym Tuckerze (Nick Eversman).

Ta brzydka i gruba" - Kody Keplinger from the story Recenzje Czarownicy by weatherwax83 (Beata Sagan) with 118 reads. nastolatki, książka Tym bardziej, że uważa ją za DUFF - dziewczynę z drugiej ligi, tło dla ładniejszych koleżanek. Mimo że Wes ją wkurza, jest nim zaintrygowana.

Oglądaj The Duff [#ta brzydka i gruba] Lektor PL film za darmo online Bianka postanawia zmienić swoje życie, kiedy dowiaduje się, że jest wyśmiewana przez rówieśników. Aby tego dokonać, znosi wszelkie upokorzenia zarówno w szkole, jak i na portalach społecznościowych.

Duff [#ta brzydka i gruba] - opis, recenzje, zdjęcia, zwiastuny i terminy emisji w TV. Licealistka Bianca dowiaduje się, że jest najmniej atrakcyjna z paczki przyjaciółek. Słodko-gorzka, pełna dosadnych żartów produkcja o potrzebie samoakceptacji.

Komedia. Director: Ari Sandel. Starring: Mae Whitman, Robbie Amell, Bella Thorne and others. Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też… the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tąbrzydkąigrubą.

See more of The DUFF #ta brzydka i gruba 2015 Online on Facebook.

Brak repertuaru dla filmu "The duff [#ta brzydka i gruba]" na dziś. Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej. Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też…the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli # brzydką i grubą.

Komedia. Director: Ari Sandel. Starring: Bella Thorne, Mae Whitman, Robbie Amell. Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tą brzydką i grubą.

Kody Keplinger. Siedemnastoletnia Bianca ma lojalne grono przyjaciół, dosadne poczucie humoru i niezawodny wykrywacz głupoty i pozerstwa. Wesley, bezczelny licealny podrywacz, szczególnie działa jej na nerwy.

THE DUFF [#ta brzydka i gruba] / The DUFF (2015) Napisy PL - video w cda.pl. Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też… the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tąbrzydkąigrubą. Jej "przyjaciółki" potrzebują kogoś takiego, żeby na jego tle wypadać lepiej, a...

Sprawdź ile zapamiętałeś z filmu The Duff ?

Duff. Ta brzydka i gruba. Skip to the end of the images gallery. Duff. Ta brzydka i gruba. -17%. Oceń ten produkt jako pierwszy.

Duff #ta brzydka i gruba. 15 zł. Wyróżnij to ogłoszenie Odśwież to ogłoszenie.

Ta ładna, ten sportowiec, ten kujon i ta... brzydka i gruba? Jednak nawet z taką łatką można żyć pełnią życia. Oglądaj zwiastuny i dowiedz się więcej. Gdy bystra licealistka dowiaduje się, że wśród swoich znajomych znana jest jako „ta gruba i brzydka", prosi popularnego szkolnego sportowca o pomoc w...

Poniższy haszkod jest nieaktualny i nie zostanie rozpoznany przez program. THE DUFF [#ta brzydka i gruba] / The DUFF [BDRip] [2015][Lektor PL]. Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też… the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tąbrzydkąigrubą.

Komedia, romantyczny. Director: Ari Sandel. Starring: Mae Whitman, Bella Thorne, Robbie Amell and others. Bohaterką filmu jest beztroska licealistka Bianca Piper, której nagle wali się cały jej świat. Dziewczyna dowiaduje się...

Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też - the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tąbrzydkąigrubą. Jej "przyjaciółki" potrzebują kogoś takiego, żeby na jego tle wypadać lepiej, a ci, którzy chcą do nich dotrzeć - żeby mieć punkt zaczepienia.Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/pwojczyn/domains/filmy-tv.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 113

About duff ta brzydka i gruba cda

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly