contagion epidemia strachu cda


Cały film Contagion: Epidemia strachu online na CDA HD Zalukaj. Epidemia rozwija się szybko, a lekarze i naukowcy na całym świecie próbują znaleźć lekarstwo i opanować panikę, która rozprzestrzenia się jeszcze szybciej niż sam śmiertelny wirus.

Nowy wirus roznoszący się drogą powietrzną zabija ludzi w kilka dni od zarażenia. Grupa uczonych pracuje nad znalezieniem antidotum.

W KINACH OD 28 października 2011Contagion to film o śmiertelnym wirusie, przenoszonym drogą powietrzną, który zabija zaatakowane osoby w ciągu kilku dni.

Dramat, sci-fi. Director: Steven Soderbergh. Starring: Marion Cotillard, Matt Damon, Laurence Fishburne and others. Nowy wirus roznoszący się drogą powietrzną zabija ludzi w kilka dni od zarażenia. Grupa uczonych pracuje nad znalezieniem antidotum.

Komentarze do: Epidemia strachu trwa! Dodaj komentarz. Najlepsze komentarze Najnowsze komentarze. Pandemia strachu i bieda w Polsce - Kryzys stulecia (koronawirus).

Zobacz film Contagion - Epidemia strachu 2011 produkcja USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie reżyser Steven Soderbergh - zarezerwuj bilet online w Multikinie.

Gdy pojawia się nowy wirus, który może zagrozić całej planecie, naukowcy próbują znaleźć lekarstwo i opanować panikę. M. Damon, G. Paltrow, K. Winslet, M. Cotillard oraz J. Law i L. Fishburne, śledzą śmiertelną ścieżkę wirusa w tym pełnym napięcia thrillerze. S. Soderbergh stworzył portret strachu...

Contagion - Epidemia strachu / Contagion online pl. Rok Wysoka. cda.pl dodane 01:18 26-11-2020.

Dramat, sci-fi. Contagion to film o śmiertelnym wirusie, przenoszonym drogą powietrzną, który zabija zaatakowane osoby w ciągu kilku dni. Epidemia rozwija się szybko, a lekarze i naukowcy na całym świecie próbują znaleźć lekarstwo i opanować panikę...

Epidemia strachu była nominowana do Saturna w kategorii „najlepszy thriller". Autorem scenariusza jest Scott Z. Burns (Ultimatum Bourne'a), który pracował już z Soderberghiem przy znakomitej komedii kryminalnej Intrygant.

Dramat, sci-fi, thriller. Director: Steven Soderbergh. Running time: 1:46:00.

Dramat, sci-fi, thriller. Director: Steven Soderbergh. Running time: 1:46:00.

Contagion to film o śmiertelnym wirusie, przenoszonym drogą powietrzną, który zabija zaatakowane osoby w ciągu kilku dni. Epidemia rozwija się szybko, a lekarze i naukowcy na całym świecie próbują znaleźć lekarstwo i opanować panikę, która rozprzestrzenia się jeszcze szybciej niż sam śmiertelny...

"Contagion: Epidemia strachu": zatrważające podobieństwo do wirusa panującego w Chinach. Koronawirus panujący obecnie w Chinach zbiera coraz większe żniwo. Fani filmu "Contagion: Epidemia strachu" twierdzą, że cała sytuacja wygląda znajomo.

Contagion - Epidemia strachu. 201113+ 1 godz. 46 minDramaty.

Contagion - Epidemia strachu (2011). Nowy wirus roznoszący się drogą powietrzną zabija ludzi w kilka dni od zarażenia. Grupa uczonych pracuje nad znalezieniem antidotum.

Contagion - Epidemia strachu (ang. Contagion, 2011) - amerykański thriller science-fiction zrealizowany w koprodukcji z Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, w reżyserii Stevena Soderbergha. Światowa premiera filmu nastąpiła 3 września 2011 roku, podczas 68.

Contagion - Epidemia strachu - opis, recenzje, zdjęcia, zwiastuny i terminy emisji w TV. Świat staje wobec śmiertelnego zagrożenia.

"Contagion - Epidemia strachu" rozpoczyna się wraz z pojawieniem się niebezpiecznego wirusa rozchodzącego się drogą powietrzną. Zarażeni wirusem umierają w przeciągu kilku dni. Film Soderbergha opisuje walkę lekarzy o jak najszybsze znalezienie szczepionki i działania rządów w celu...

Informacje Contagion - Epidemia strachu w INTERIA.PL - Film "Contagion - Epidemia strachu" już w 2011 roku zapowiadał pandemię. Nakręcony dziewięć lat temu film "Contagion - Epidemia strachu" przeżywa teraz renesans popularności. Niedawno znalazł się na szczycie listy najczęściej...

Contagio n - Epidemia strachu. Country Strong. Contagion - Epidemia strachu. Galeria Lista plików. Nie ma plików w tym folderze.

Poniższy haszkod jest nieaktualny i nie zostanie rozpoznany przez program. Haszkod jest możliwy do pobrania za pomocą programu Mailshare. Contagion - Epidemia strachu / Contagion [DVDRip] [2011][Lektor PL]. Pokaż hashcode. Zaloguj się!

Contagion - Epidemia strachu (2011). Epidemia śmiertelnego wirusa coraz szybciej opanowuje świat. Naukowcom udaje się ustalić, kto jest pacjentem zero i rozpocząć prace nad wynalezieniem leku, jednak ludzkość zaczyna ogarniać panika.

Contagion - Epidemia strachu (2011). Gatunek: DramatSci-Fi. Opis: Nowy wirus roznoszący się drogą powietrzną zabija ludzi w kilka dni od zarażenia. Recenzja na: 6.1 41 654 ocen 10 507 chce zobaczyć. Contagion - Epidemia strachu / Contagion (2011). Dramat, Sci-Fi.

Dramat, thriller, sci-fi. Director: Steven Soderbergh. Starring: Marion Cotillard, Matt Damon, Laurence Fishburne. Contagion - Epidemia strachu to film o śmiertelnym wirusie, przenoszonym drogą powietrzną, który zabija zaatakowane osoby w ciągu kilku dni.

Contagion - Epidemia strachu / Contagion (2011) CAM.XViD DTRG. reżyseria: Steven Soderbergh scenariusz: Scott Z. Burns premiera: 21 października 2011 (Polska) 9 września 2011 (Świat) produkcja: USA gatunek: Thriller, Akcja, Sci-Fi...

Contagion - Epidemia strachu. Temat dostępny też na forum: Filmy. Świetna obsada. Ale fabuła już dobrze znana np. z filmu Epidemia (Outbreak) z 1995r. i wielu innych filmowych "naśladowców".

Contagion. IMDb: 6.6. 2011.

Contagion - Epidemia strachu ****. WARNER BROS. Magda Kazikiewicz. W „Epidemii strachu" nie ma głównego bohatera. Jest ich sześcioro - lekarzy, naukowców i ekspertów oraz zwykła rodzina. Każda z postaci jest tak wiarygodna, że od razu przykuwa naszą uwagę.Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/pwojczyn/domains/filmy-tv.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 113

About contagion epidemia strachu cda

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly