całkiem zabawna historia (2010)


Komentarze do: Całkiem zabawna historia (2010). Dodaj komentarz. Najlepsze komentarze Najnowsze komentarze. @anonim246: Wiesz, wydaję mi się, że nie jest najważniejsze to, czy ten film jest zabawny (mimo tytułu), ale inne aspekty ekranizacji np. przesłanie Odpowiedz.

Dramat, komedia. Director: Ryan Fleck, Anna Boden. Starring: Keir Gilchrist, Emma Roberts, Zach Galifianakis and others. Cierpiący na depresję nastolatek trafia na oddział psychiatryczny, gdzie otrzymuje szansę na nowy początek.

Całkiem zabawna historia (ang. It's Kind of a Funny Story) - amerykański dramat komediowy z 2010 roku w reżyserii Ryana Flecka i Anny Boden. Scenariusz do filmu powstał na podstawie książki Neda Vizziniego pod tym samym tytułem.

Historia 15-letniego chłopca o imieniu Craig, który cierpi na depresję. Chłopak decyduje się na leczenie w szpitalu psychiatrycznym, ale zostaje skierowany...

Craig przeżywa załamanie nerwowe. Ma depresję i myśli samobójcze. Nie wytrzymuje presji szkoły, rodziców, konieczności dostania się na świetną uczelnię... Zgłasza się na oddział psychiatryczny, ponieważ wierzy, że pomogą mu wrócić do normy.

Całkiem Zabawna Historia.2010.PL.DVDRip.XviD EM0C0RE.avi • . Oryginalny Lektor PL Dramat,Komedia ŚWIETNA HISTORIA O DORASTANIU. Takie gwiazdy jak: Zach Galifianakis, Keir Gilchrist, Lauren Graham i Emma Rob.

Całkiem zabawna historia nie jest wcale zabawna i nie jest również przygnębiająca. Natrafiłam na tę amerykańską produkcję całkiem przypadkiem i skusiłam się na nią. Na szczęście, nie zawiodłam się, dostałam klimat, jaki lubię najbardziej, dziwne żarty oraz historię trochę poruszającą i skłaniającą do...

Historia 15-letniego chłopca o imieniu Craig, który cierpi na depresję. Chłopak decyduje się na leczenie w szpitalu psychiatrycznym, ale zostaje skierowany na oddział dla dorosłych. Tutaj poznaje całą plejadę barwnych postaci, z których wiele jest znacznie bardziej szalonych niż on, a także tajemniczą...

Całkiem zabawna historia. 1.4K likes. Historia 15-letniego chłopca o imieniu Craig, który cierpi na depresję. Chłopak decyduje się na leczenie w szpitalu...

Zach Galifianakis, Keir Gilchrist, Lauren Graham i Emma Roberts występują w podnoszącym na duchu filmie o poszukiwaniu spokoju ducha w najmniej spodziewanym miejscu - filmie "Całkiem zabawna historia".

Świetna historia o dorastaniu. Takie gwiazdy jak: Zach Galifianakis, Keir Gilchrist, Lauren Graham i Emma Roberts występują w podnoszącym na duchu filmie o poszukiwaniu spokoju ducha w najmniej spodziewanym miejscu. Czasem to co tkwi w Twojej głowie nie jest tak szalone jak myślisz...

Director: Ryan Fleck. Starring: Keir Gilchrist, Emma Roberts, Viola Davis and others. Ogladaj Online caly film Całkiem zabawna historia tylko u nas obejrzysz film Całkiem zabawna historia w jakości Full HD Po Polsku. Aby obejrzeć film Całkiem zabawna historia z lektorem zarejestruj sie!

#24 Honey 2 (2011). #25 Całkiem zabawna historia (2010). Urzekająca, dowcipna i mądra opowieść o dorastaniu, która jest tak naprawdę całkiem zabawną historią...

Całkiem zabawna historia. 201013+ 1 godz. 41 minFilmy na podstawie literatury.

,, Całkiem zabawna historia" to słodko-gorzka opowieść amerykańskiego autora- Ned'a Vizzini , o dorastaniu i problemach z nim związanych. Jednak najbardziej urzekła mnie ostatnia strona, gdyż podsumowuje ona lekturę bardzo symbolicznie i kontemplacyjnie. Całkiem zabawna historia.

Historia przeglądania (ostatnie 10 wyników). Historia wyszukiwania (ostatnie 10 wyników). Obowiązek informacyjny RODO. Od dnia 25 maja 2018 r. ma zastosowanie "Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób...

Całkiem zabawna historia. It's Kind of a Funny Story. 2010 | PG-13.

Produkcja: USA Gatunek: Dramat, Komedia Premiera: 24-09-2010 (Świat) Reżyseria: Ryan Fleck, Anna Boden Scenariusz: Anna Boden, Ryan Fleck. Całkiem Nowe Lata Miodowe:Bajkowa Róg Wspomnień odc 2 *2004* [TVRiP XviD][PL]. Całkiem zabawna historia / It's Kind of a Funny Story...

Całkiem zabawna historia (2010). Gatunek: DramatKomedia. Opis: Cierpiący na depresję nastolatek trafia na oddział psychiatryczny, gdzie otrzymuje szansę na nowy początek.

Komedia, dramat, romantyczny. Director: Anna Boden, Ryan Fleck. Starring: Keir Gilchrist, Zach Galifianakis, Emma Roberts and others. Cierpiący z powodu wypalenia i ciągłego stresu szesnastolatek trafia na własne życzenie do szpitala psychiatrycznego.

reżyseria:Ryan Fleck,Anna Boden scenariusz:Anna Boden,Ryan Fleck gatunek:Dramat,Komedia produkcja:USA premiera:wrzesień 2010 (świat). Cierpiący na depresję nastolatek trafia na oddział psychiatryczny, gdzie otrzymuje szansę na nowy początek.

Oglądaj całe filmy Całkiem zabawna historia (2010). Oglądaj cały film online. Oceń teraz! Tytuł. : Całkiem zabawna historia Cały film. Wydanie. : 2010. Jakość. : HD 480p, 720p, 1080p.

Całkiem zabawna historia (2010). It's Kind of a Funny Story. Urzekająca, dowcipna i mądra opowieść o dorastaniu, która jest tak naprawdę całkiem zabawną historią...

Dramat. Director: Anna Boden, Ryan Fleck. Starring: Zach Galifianakis, Emma Roberts, Lauren Graham. Takie gwiazdy jak: Zach Galifianakis, Keir Gilchrist, Lauren Graham i Emma Roberts występują w podnoszącym na duchu filmie o poszukiwaniu spokoju ducha w najmniej spodziewanym...

Director: Ryan Fleck, Anna Boden. Cierpiący na depresję nastolatek trafia na oddział psychiatryczny, gdzie otrzymuje szansę na nowy początek.

Klient P2M: MailShare, Kategoria: Filmy / High Quality, Rozmiar: 695 MB, Gatunek: Dramat, Wersja językowa: Lektor PL, Nazwa: Całkiem zabawna historia .. Urzekająca, dowcipna i mądra opowieść o dorastaniu, która jest tak naprawdę całkiem zabawną historią?

Director: Anna Boden, Ryan Fleck. Takie gwiazdy jak: Zach Galifianakis, Keir Gilchrist, Lauren Graham i Emma Roberts występują w podnoszącym na duchu filmie o poszukiwaniu spokoju ducha w najmniej spodziewanym miejscu.

FILM Z POLSKIM LEKTOREM. Cierpiący na depresję nastolatek trafia na oddział psychiatryczny, gdzie otrzymuje szansę na nowy początek.

Director: Anna Boden, Ryan Fleck. Starring: Keir Gilchrist, Dana DeVestern, Emma Roberts (II) and others. Craig przeżywa załamanie nerwowe. Ma depresję i myśli samobójcze. Nie wytrzymuje presji szkoły, rodziców, konieczności dostania się na świetną uczelnię...Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/pwojczyn/domains/filmy-tv.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 113 Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/pwojczyn/domains/filmy-tv.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 123 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/pwojczyn/domains/filmy-tv.pl/public_html/rootfolder/hooks/wikipedia.php on line 135

About całkiem zabawna historia (2010)

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly