Fred Armisen

LEGO® NINJAGO: FILM (2017) Online Cały Film CDA Online cda
6.0

LEGO® NINJAGO: FILM (2017) Online Cały Film CDA

W pełnometrażowym filmie "Ninjago" do walki o Ninjago City staną: młody Lloyd, zwany również Zielonym Ninją, oraz jego przyjaciele – tajni wojownicy i Master Builderzy LEGO. Grupie przewodzi mistrz kung fu, Wu, równie mądry, co dowcipny. Bohaterowie filmu muszą pokonać złego lorda Garmadona, Najgorszego Gościa Wszech Czasów — i jednocześnie ojca samego Lloyda. To epickie starcie mecha z mechem i ojca z ...
Grupa wsparcia (2017) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
6.6

Grupa wsparcia (2017) CDA Online Cały Film Zalukaj

"Grupa wsparcia" to nowa komedia romantyczna w reżyserii Zoe Lister-Jones, która wciela się również w postać głównej bohaterki. Historia dotyczy pary, której wspólne życie obfituje w kłótnie, sprzeczki i wyzwiska. Pewnego razu postanawiają, że założą zespół, a wszystkie złe słowa, które słyszą od siebie nawzajem, uczynią tekstami nowych piosenek.
The House of Tomorrow (2017) Online Cały Film CDA Online cda
6.1

The House of Tomorrow (2017) Online Cały Film CDA

Bohaterem filmu The House of Tomorrow jest 16-letni Sebastian, który mieszka w kopule geodezyjnej wraz z nadopiekuńczą babcią. Wkrótce chłopiec zaprzyjaźnia się ze zbuntowanym nastolatkiem i dołącza do punkowej kapeli, aby uciec od opresyjnego wychowania.
Take the 10 (2017) Online Cały Film CDA Online cda
4.8

Take the 10 (2017) Online Cały Film CDA

Dwóch kumpli znudzonych pracą na kasie przeżywa szereg niesamowitych przygód, by wybrać się na najlepszy koncert hip-hopowy ich życia.
Ordinary World (2016) Online Cały Film CDA Online cda
5.5

Ordinary World (2016) Online Cały Film CDA

Największym osiągnięciem Perry'ego jest to, że ma żonę i córkę. Kulminacja kryzysu przychodzi w 40-te urodziny, kiedy postanawia urządzić mega imprezę w luksusowym apartamencie i zaprosić swoją byłą dziewczynę i przyjaciół z byłego zespołu, którym powiodło się w życiu.
Zoolander 2 (2016) Online Cały Film CDA Online cda
4.7

Zoolander 2 (2016) Online Cały Film CDA

Derek i Hansel wraz z piękną agentką Interpolu muszą połączyć siły, aby stawić czoła przestępczej organizacji w świecie mody.
Looney Tunes: Kto Dogoni Królika? (2015) Online Cały Film CDA Zalukaj Online cda
5.6

Looney Tunes: Kto Dogoni Królika? (2015) Online Cały Film CDA Zalukaj

Pełnometrażowa nowość z kultowymi bohaterami Looney Tunes. Kiedy piękna sprzedawczyni perfum, Lola Bunny, otrzymuje w prezencie magiczny kwiat, który sprawia, że wszystko staje się niewidzialne, dodaje go do swoich perfum. W nadziei na wielki sukces Lola wraz ze zwariowanymi kompanami ? Królikiem Bugsem i Kaczorem Daffym ? wyrusza w szaloną wyprawę do Paryża, a ścigać ich będzie plejada gwiazd Looney ...
Elf: Rozśpiewane Święta (2014) CDA Cały Film Online Online cda
5.5

Elf: Rozśpiewane Święta (2014) CDA Cały Film Online

Pokochaj elfa Buddy’ego i daj się oczarować magii Świąt! "Elf - Rozśpiewane Święta" to ujmująca i pełna fantazji animacja dla całej rodziny oparta na popularnym filmie fabularnym i bestsellerowym broadwayowskim musicalu. Kiedy Buddy odkrywa swoją tożsamość, wyrusza do Nowego Jorku, by odszukać ojca. Śmiej się, śpiewaj i zobacz, jak elf i jego nowi przyjaciele przywrócą w mieście ducha świąt.
Smerfy: Legenda Smerfnej Doliny (2013) CDA Online Cały Film Online cda
6.3

Smerfy: Legenda Smerfnej Doliny (2013) CDA Online Cały Film

Faworytem w tegorocznych zawodach w zbieraniu smerfojagód jest Smerf Ważniak, dla którego będzie to już dziesiąte zwycięstwo z rzędu. Smerf Śmiałek postanawia odkryć, jak Ważniakowi udaje się tak wygrywać rok po roku. Śledztwo wiedzie Śmiałka do nawiedzonej Smerfnej Doliny, gdzie wpada wprost w pułapkę Gargamela! Czy Ważniak i Śmiałek zaniechają rywalizacji i z pomocą Smerfetki uwolnią się zanim wpadną w ...
Smerfy (2011) Cały Film Online CDA Online cda
5.5

Smerfy (2011) Cały Film Online CDA

Przygody uwielbianych przez wszystkich Smerfów - tym razem na dużym ekranie. Uciekając przed Gargamelem, Smerfy przedostaną się przez magiczny portal do dziwnego świata, niepodobnego do niczego, co do tej pory widziały: do Nowego Jorku. Papa Smerf i jego rodzina będą desperacko szukać drogi powrotnej do domu, zanim Gargamel ich dopadnie.
Absolwentka (2009) Cały Film Online CDA Online cda
5.3

Absolwentka (2009) Cały Film Online CDA

Świeżo upieczona absolwentka anglistyki, Ryden Malby, jest przekonana, że sukces jest w zasięgu ręki. Od lat realizuje punkty swojego życiowego planu i z dyplomem w ręku rusza do Los Angeles, gdzie zamierza rozpocząć świetną pracę w wydawnictwie i żyć z dala od kochającej, ale nieco namolnej rodzinki. Gdy okazuje się, że z pracą nie wyszło bo sytuacja na rynku nie ...
Wyznania zakupoholiczki (2009) Cały Film Online CDA Online cda
5.9

Wyznania zakupoholiczki (2009) Cały Film Online CDA

Film prosty, łatwy ale zważywszy na to, że wcześniej czytałam książkę na podstawie której został nakręcony to nie jestem nim zachwycona. Wiele faktów zostało pominiętych i zmienionych. Polecam dla osób, które nie czytały książki ewentualnie przeczytają ją dopiero po obejrzeniu filmu.