Wojenny

Kingdom (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
N/A

Kingdom (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

Następca tronu wyrusza na misję, która może być jedynym ratunkiem dla pustoszonego przez tajemniczą plagę i pogrążonego w zamęcie królestwa.
Т-34 (2018) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
10

Т-34 (2018) CDA Online Cały Film Zalukaj

Druga Wojna Światowa. Podczas bitwy pod Moskwą, porucznik Nikołaj Ivuszkin (dowódca czołgu T-34) angażuje się w nierówną walkę z asem elitarnych, niemieckich sił pancernych, Klausem Jagerem. Podejmując się zniszczenia samemu tuzina niemieckich czołgów, wyrusza na zdałoby się samobójczą misję. Ale czyż szczęście nie sprzyja odważnym? Niestety, pomimo wygranej bitwy traci swój czołg i ląduje w niewoli. Kiedy po trzech latach, ...
Alone We Fight (2018) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
3.1

Alone We Fight (2018) CDA Online Cały Film Zalukaj

W obliczu rosnących szans mała, lecz zdecydowana grupa amerykańskich żołnierzy wyrusza na niebezpieczne terytorium wroga, by powstrzymać napierającą jednostkę niemiecką przed przedarciem przez linię Aliantów.
Where Hands Touch (2018) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
5.0

Where Hands Touch (2018) CDA Online Cały Film Zalukaj

Piętnastoletnia Leyna, córka białej Niemki i czarnoskórego ojca, poznaje Lutza - syna znaczącego oficera SS oraz członka Hitlerjugend, do którego przynależność była obowiązkowa dla wszystkich aryjskich chłopców od 1936 roku. Leyna i Lutz zakochują się w sobie, narażając własne życia na niebezpieczeństwo, gdy wokół nich nasilają się prześladowania Żydów i osób "nieczystych rasowo".
Dywizjon 303 (2018) Online Cały Film CDA Online cda
N/A

Dywizjon 303 (2018) Online Cały Film CDA

W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo. Film opowiada nie tylko o spektakularnych akcjach, w których brali udział podczas Bitwy o Anglię, ale pokazuje również ich życie ...