Wojenny

Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
0

Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966) CDA Online Cały Film Zalukaj

Pociągi pod specjalnym nadzorem cda Opis: Na niewielkiej stacji podczas II wojny światowej swoją pierwszą w życiu pracę rozpoczyna świeżo upieczony absolwent szkoły kolejarskiej Miloš Hrma. Właśnie tam wchodzi w dorosłe życie i przeżywa inicjację seksualną, by z młodzieńca stać się prawdziwym mężczyzną.
Kingdom (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
N/A

Kingdom (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

Następca tronu wyrusza na misję, która może być jedynym ratunkiem dla pustoszonego przez tajemniczą plagę i pogrążonego w zamęcie królestwa.
Т-34 (2018) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
10

Т-34 (2018) CDA Online Cały Film Zalukaj

Druga Wojna Światowa. Podczas bitwy pod Moskwą, porucznik Nikołaj Ivuszkin (dowódca czołgu T-34) angażuje się w nierówną walkę z asem elitarnych, niemieckich sił pancernych, Klausem Jagerem. Podejmując się zniszczenia samemu tuzina niemieckich czołgów, wyrusza na zdałoby się samobójczą misję. Ale czyż szczęście nie sprzyja odważnym? Niestety, pomimo wygranej bitwy traci swój czołg i ląduje w niewoli. Kiedy po trzech latach, ...
Alone We Fight (2018) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
3.1

Alone We Fight (2018) CDA Online Cały Film Zalukaj

W obliczu rosnących szans mała, lecz zdecydowana grupa amerykańskich żołnierzy wyrusza na niebezpieczne terytorium wroga, by powstrzymać napierającą jednostkę niemiecką przed przedarciem przez linię Aliantów.