Sci-Fi

Ad Astra (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
0

Ad Astra (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

Ad Astra cda Opis: Astronauta Roy McBride wyrusza na wyprawę poza granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca i odkryć tajemnicę, która zagraża przetrwaniu naszej planety. W czasie swej podróży odkryje sekrety, które postawią pod znakiem zapytania sens ludzkiej egzystencji i nasze miejsce we wszechświecie.
Głos Pana (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
0

Głos Pana (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

Głos Pana cda Opis: Młody mężczyzna poszukuje swego ojca – profesora matematyki Petera Hogartha, który zaginął podczas pracy nad tajnym projektem rządu Stanów Zjednoczonych. Projekt ten dotyczył rozkodowania, przetłumaczenia i zrozumienia transmisji od inteligentnych istot pozaziemskich.
Ja teraz klamię (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
0

Ja teraz klamię (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

Ja teraz klamię cda Opis: Aktorka Celia (Maja Ostaszewska), jej partner – reżyser Mat (Rafał Maćkowiak) oraz nastoletnia piosenkarka Yvonne (Paulina Walendziak) to trójka celebrytów, biorących udział w kontrowersyjnym telewizyjnym show „Konfesjonał Gwiazd”. Każde z nich wierzy, że zwycięstwo w programie, w którym muszą wyjawić publiczności swoje największe sekrety, przyniesie wielkie pieniądze oraz pomoże w realizacji marzeń. Dla Yvonne ma ...
Men in Black: International (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
0

Men in Black: International (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

Men in Black: International cda Opis: Men in Black zawsze chronili Ziemię przed szumowinami z innych planet. Tym razem zmierzą się z największym globalnym zagrożeniem w historii – w ich organizacji jest… wtyczka.
Godzilla II: Król potworów (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
0

Godzilla II: Król potworów (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

Godzilla II: Król potworów cda Opis: Król Potworów powraca, by ponownie przywrócić równowagę na świecie i zmierzy się z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem—trzygłowym Królem Ghidorahem.
X-Men: Mroczna Phoenix (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
0

X-Men: Mroczna Phoenix (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

Jean Grey odkrywa w sobie potężną moc, która zmienia ją w Dark Phoenix. X-meni zostają postawieni przed wyborem, czy życie jednej z nich jest warte więcej od istnienia całej ludzkości.
Assimilate (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
4.8

Assimilate (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

Trzech przyjaciół kręcących serial internetowy o swoim mieście odkrywa, że ich sąsiedzi są zabijani i zastępowani przez stworzenia, które są doskonałymi kopiami swoich ofiar...