Historyczny

Maria, królowa Szkotów (2018) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
0

Maria, królowa Szkotów (2018) CDA Online Cały Film Zalukaj

Barwna opowieść o burzliwym życiu charyzmatycznej Marii Stuart. W wieku 16 lat została królową Francji, dwa lata później owdowiała. Sprzeciwiając się tradycji, odmówiła ponownego zamążpójścia. Wróciła do Szkocji, gdzie odzyskała należny jej tron. Ale Szkocja i Anglia była wówczas pod władaniem królowej Elżbiety I. Obie królowe obserwowały swe poczynania z lękiem i fascynacją.
The Challenger Disaster (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
5.7

The Challenger Disaster (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

28 stycznia 1986 roku doszło do wycieku paliwa i po zaledwie 73 sekundach od startu z Florydy prom "Challenger" eksplodował. W przeddzień katastrofy jeden inżynier próbował nie dopuścić go do wyloptu.
Brexit: The Uncivil War (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
7.0

Brexit: The Uncivil War (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

Film telewizyjny HBO i BBC pokazuje kampanię brexitową z perspektywy mało znanych strategów z obu stron barykady - obozu opowiadającego się za wyjściem oraz pozostaniem Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej. Każda ze stron stara się zdobyć przewagę nad przeciwnikiem, zmagając się jednocześnie z walczącymi o światło jupiterów politykami oraz kontrowersyjnymi poplecznikami finansującymi ich działania.
Król wyjęty spod prawa (2018) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
7.0

Król wyjęty spod prawa (2018) CDA Online Cały Film Zalukaj

Dotychczas nieopowiedziana prawdziwa historia Roberta I Bruce’a, który w ciągu jednego roku z upadłego szlachcica stał się królem, a następnie wyjętym spod prawa bohaterem. W zniewolonej przez Anglię średniowiecznej Szkocji walczył, by ocalić swoją rodzinę, lud i kraj. Po przejęciu szkockiej korony, Robert i jego garstka sprzymierzeńców muszą stawić czoła najsilniejszej armii świata, dowodzonej przez króla Edwarda I oraz jego ...