Akcja

Rambo: Ostatnia krew (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
0

Rambo: Ostatnia krew (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

Rambo: Ostatnia krew cda Opis: John Rambo częściej niż po broń sięga dziś po butelkę. Szuka w niej ucieczki przed powracającymi wspomnieniami dawnych walk i utraconych bliskich. Gdy jednak uprowadzona zostaje córka jego przyjaciółki, John po raz ostatni będzie musiał stanąć do walki. Wkrótce okaże się, że porywacze pracują dla mafii, która z porwań młodych kobiet zrobiła dochodowy biznes. Próba ...
Godzilla II: Król potworów (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
0

Godzilla II: Król potworów (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

Godzilla II: Król potworów cda Opis: Król Potworów powraca, by ponownie przywrócić równowagę na świecie i zmierzy się z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem—trzygłowym Królem Ghidorahem.
X-Men: Mroczna Phoenix (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
0

X-Men: Mroczna Phoenix (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

Jean Grey odkrywa w sobie potężną moc, która zmienia ją w Dark Phoenix. X-meni zostają postawieni przed wyborem, czy życie jednej z nich jest warte więcej od istnienia całej ludzkości.
Anioł w Ogniu (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
N/A

Anioł w Ogniu (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

Rosyjska milionerka weźmie sobie na bezpośredni cel Mike’a Banninga (Gerard Butler), jego żonę i trzy letnią córkę, przy okazji chętnie rozwali jednak też pół Ameryki.
Królowe Zbrodni (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
0

Królowe Zbrodni (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

Królowe Zbrodni cda Opis: Głównymi bohaterkami odważnego dramatu mafijnego The Kitchen są kobiety. Melissa McCarthy, Tiffany Haddish oraz Elisabeth Moss grają żony gangsterów terroryzujących nowojorską dzielnicę Hell’s Kitchen w 1978 r. Kiedy panowie, dzięki działaniom FBI, trafiają za kratki, kobiety, którym nie pozostało wiele ponad osobiste pobudki, przejmują sprawy irlandzkiej mafii w swoje ręce. Radzą sobie nadspodziewanie dobrze w każdym ...
Świat w ogniu (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
0

Świat w ogniu (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

Świat w ogniu cda Opis: Gerard Butler powraca jako agent Mike Banning, który tym razem musi stawić czoła FBI i innym tajnym służbom, w walce o swoje dobre imię i życie prezydenta. Po tragicznym ataku terrorystycznym w Londynie, zakrojona na szeroką skalę walka z terroryzmem wydaje się przynosić efekty. Agent Mike Banning wierzy, że najgorsze już za nim. Nie wie, ...
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
0

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw (2019) CDA Online Cały Film Zalukaj

Od kiedy żyjący w zgodzie z prawem Hobbs, lojalny agent Ochrony Służb Dyplomatycznych, oraz były pracownik elitarnych jednostek wojskowych Wielkiej Brytanii Shaw spotkali się w 2015 roku, pozostają w nieustannej walce. Sytuacja zmienia się, gdy cyber-genetycznie ulepszony anarchista Brixton przejmuje kontrolę nad bronią biologiczną, która może zmieść z powierzchni Ziemi ludzkość.
Stuber (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj Online cda
0

Stuber (2019) Online Cały Film CDA Zalukaj

Kiedy skromny i nieśmiały kierowca Ubera o imieniu Stu (Kumail Nanjiani) zabiera pasażera (Dave Bautista), który okazuje się policjantem na tropie brutalnego zabójcy, los wystawia go na wyjątkowo ciężką próbę. Stu musi być gotowy na wszystko, by nie stracić rozumu, życia i pięciogwiazdkowej oceny.