Pobieranie muzyki co musisz wiedzieć

Pobieranie Muzyki: Co Musisz Wiedzieć

Muzyka jest tym, co wielu ludzi musi mieć w swoim życiu, aby dobrze się bawić. Jest uniwersalny, a to oznacza, że wiele osób uwielbia słuchać muzyki bez względu na to, skąd pochodzą. Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat pobierania muzyki, ten artykuł pomoże Ci.

Jeśli rozważasz użycie nieznanego zasobu pobierania, spróbuj najpierw znaleźć recenzje online. Recenzje muszą dotyczyć czegoś więcej niż tylko jakości muzyki. Bezpieczeństwo jest o wiele ważniejsze. Jeśli nie możesz znaleźć głównie pozytywnych opinii, wypróbuj inną stronę.

Jednym ze sposobów na uzyskanie darmowej muzyki jest zgrywanie jej z filmów z YouTube. Plusem tego jest to, że można użyć prostego oprogramowania do wykonania zadania, i to pozwala uniknąć płacenia za każdy utwór, który można pobrać. Minusem jest jakość muzyki może nie być najwyższa.

Rozważ dołączenie do forum internetowego entuzjastów muzyki. Wielu będzie dzielić się swoimi plikami do pobrania za darmo. Pozwala to na odkrywanie różnych gatunków muzyki lub najnowszej płyty od znanego artysty bez poświęcania dużo czasu lub pieniędzy na zadanie, co ułatwia zbudowanie biblioteki z eklektyczną mieszanką melodii.

Wybierz usługę P2P mądrze. Może to być klucz do uzyskania muzyki, którą chcesz. Przeczytaj opinie i porozmawiaj z ludźmi, których znasz, aby znaleźć najlepszą usługę, która Ci odpowiada. Poszukaj referencji innych użytkowników, aby upewnić się, że nie pożałujesz korzystania z żadnej konkretnej usługi.

Jeśli planujesz pobrać dużo muzyki, subskrypcja usługi może być najmądrzejszym wyborem. Usługi takie jak te obejmują Rdio i Spotify, a płacisz niską opłatę subskrypcyjną każdego miesiąca w zamian za dostęp do pozornie nieskończonej liczby utworów. Możesz też zabrać utwory ze sobą w tryb offline. Jest to niedrogi sposób na zbudowanie kolekcji.

Jeśli naprawdę kochasz artystę, sprawdź ich stronę internetową dla muzyki. Większość zespołów utrzymuje obecność online, gdzie oferują informacje na temat muzyki i wycieczek, a czasami oferują tam bezpłatną muzykę. Może to obejmować w inny sposób niewydane utwory lub utwór z nowego albumu, który próbują promować.

Nie próbuj pobierać muzyki z miejsca, w którym nie możesz ufać, skąd pochodzi. Na przykład, nie należy używać pirackiego oprogramowania, aby uzyskać muzykę. To dlatego, że może skończyć się pobieranie wirusa lub spyware. Jest to również sprzeczne z prawem, aby to zrobić, więc tylko pobrać z zaufanych źródeł.

Jeśli masz tendencję do wydawania dużo na muzykę, może się okazać, że usługa subskrypcji jest znacznie bardziej przystępna w dłuższej perspektywie. Usługi te zazwyczaj kosztują nie więcej niż $ 10 miesięcznie, i otwierają świat muzyki. W rzeczywistości niektóre mają blisko 20 milionów różnych piosenek, które można słuchać i pobierać.

Trzymaj się zaufanych stron internetowych, aby pobierać muzykę. Największy problem z niezaufanych witryn jest to, że mogą one zawierać wirusy, ale może być również wprowadzenie się w prawnej niebezpieczeństwie, jeśli pobrać muzykę z mniej szanowanej witryny. Poświęć trochę czasu na zbadanie witryny przed pobraniem, aby upewnić się, że jest zarówno bezpieczna, jak i legalna w użyciu.

Jeśli chcesz pobrać muzykę za pośrednictwem oprogramowania peer to peer, należy wybrać renomowany program. To powiedziawiu, może się okazać, że muzyka, której szukasz, nie jest dostępna w wybranej sieci. Bądź bardzo ostrożny z programów, które zdecydujesz się upewnić, że nie kończy się z wirusem.

Upewnij się, że pobierasz muzykę legalnie. Istnieje wiele prostych sposobów pobierania muzyki, ale wiele z najczęstszych sposobów, że ludzie pobierają muzykę są nielegalne. Dowiedz się, jakie są prawne metody pobierania muzyki, aby nie martwić się, że popełniasz przestępstwo, słuchając muzyki.

Istnieją dosłownie tysiące witryn, które hostują pliki muzyczne. Mimo, że wiele z tych stron internetowych są bezpieczne, nadal istnieje duża liczba, które zawierają niektóre zainfekowane pliki. Pobieranie tylko jednego z tych zainfekowanych plików może ewentualnie zniszczyć komputer, więc dobrze jest być ostrożnym. Przed pobraniem pliku należy go najpierw zeskanować za pomocą programu antywirusowego.

Skorzystaj z bezpłatnych okresów próbnych. Jeśli to możliwe, zawsze spróbuj przed zakupem. Nie zobowiązujej się do żadnej subskrypcji, zanim zdasz sobie znać, że jest odpowiednia dla Ciebie. Wiele większych usług muzycznych online oferuje bezpłatne okresy próbne. Upewnij się, że program, który wybierzesz, jest łatwy w użyciu i wygodny.

Aby uniknąć oszukania podczas pobierania muzyki, wybierz stronę internetową, która jest popularna, takich jak Amazon, Rhapsody lub iTunes. Te popularne usługi pobierania są na ogół bezpieczniejsze niż mniej znane, ponieważ muszą utrzymać swoją reputację. W związku z tym nie musisz się martwić o kradzież swoich danych osobowych.

Zawsze upewnij się, że podczas pobierania plików muzycznych są to naprawdę pliki muzyczne. Większość plików muzycznych będzie około 2MB do 5MB, ale w niektórych rzadkich przypadkach może nawet wzrosnąć do 10 MB. Jeśli jednak pobierany plik jest mniejszy niż 1 MB, więc jest mierzony w kilobajtach, zazwyczaj są to pliki tekstowe.

Mają chęć zapłaty za pobieranie muzyki online. Chociaż możesz nie chcieć niczego wydawać, uważasz, że darmowa muzyka jest na ogół bardzo skompresowana i nie brzmi dobrze. Jest to coś, co jest nielegalne, jak również. Płacenie za melodie nie musi być kosztowne.

Jeśli chcesz szybko znaleźć utwory, które ci się spodobają, sprawdź listy na Billboard.com. Zapewniają one mnóstwo pomysłów dzięki informowaniu o tym, które utwory są gorące teraz w każdym gatunku. Mają również historyczne listy, które można zapoznać się również dla wszystkich gatunków.

Ludzie wszelkiego rodzaju kochają muzykę, jak ten artykuł powiedział wcześniej. Jeśli chcesz dostać się do pobierania muzyki, powyższe porady powinny mieć wskazał we właściwym kierunku. Po prostu poświęć trochę czasu, a kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, nie powinno być z tym w ogóle trudne.

About Pobieranie muzyki co musisz wiedzieć

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly