Dobre solidne porady na temat pobierania muzyki że każdy może korzystać

Dobre Solidne Porady Na Temat Pobierania Muzyki, że Każdy Może Korzystać

W dawnych czasach, jeśli chcesz posiadać konkretną piosenkę, trzeba było kupić cały album. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to pobrać pojedynczy plik MP3 z Internetu. Istnieje wiele różnych usług, które ułatwiają pobieranie muzyki. Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się więcej o nich.

Dobrą wskazówką do rozważenia podczas pobierania muzyki jest zorganizowanie pobranej muzyki do schludnego folderu. Nie chcesz stracić żadnej muzyki, którą kupiłeś i zapłaciłeś. Ważne jest, aby mieć to wszystko zorganizowane, dzięki czemu można łatwo uzyskać do niego dostęp, kiedy chcesz.

Jeśli pobierasz muzykę z mniej znanych witryn, posiadanie oprogramowania antywirusowego na komputerze jest niezbędne. To oprogramowanie może chronić przed hakerami, którzy chcą uzyskać dostęp do twoich danych osobowych. Upewnij się, że działa w dowolnym momencie, aby pobrać niektóre utwory, i zawsze upewnij się, aby być na bieżąco.

Jednym ze sposobów na uzyskanie darmowej muzyki jest zgrywanie jej z filmów z YouTube. Plusem tego jest to, że można użyć prostego oprogramowania do wykonania zadania, i to pozwala uniknąć płacenia za każdy utwór, który można pobrać. Minusem jest jakość muzyki może nie być najwyższa.

Jeśli jesteś użytkownikiem produktów Apple, warto sprawdzić iTunes do pobrania muzyki. Pobieranie iTunes zapewni Ci bezproblemowe wrażenia muzyczne na komputerze Mac, telefonie iPhone i iPadzie. Nie musisz się martwić o konwersje ani o to, gdzie ponownie pobrać muzykę, ponieważ wszystko będzie w porządku w ekosystemie, do którego jesteś przyzwyczajony.

Zawsze powinieneś mieć program antywirusowy, jeśli regularnie pobierasz muzykę. Program antywirusowy przeskanuje plik przed pobraniem, informując, czy wirus ma wirusa, czy nie. Jeśli wirus w jakiś sposób dostanie się na dysk twardy, program antywirusowy może zneutralizować i usunąć wirusa.

Jeśli pobierasz muzykę z witryny, w której utwory są bezpłatne, istnieje ryzyko uzyskania wirusa na komputerze. Przed pobraniem sprawdź rozmiar pliku. Chociaż te pliki mogą być małe, większość waha się od 2MB-5MB. Jeśli plik jest mniejszy niż 250 KB, omijaj, ponieważ prawdopodobnie jest to plik tekstowy. Większość wirusów jest przesyłana za pośrednictwem złośliwie zakodowanych plików tekstowych.

Oprogramowanie peer to peer może wydawać się świetnym sposobem na uzyskanie darmowej muzyki, ale faktem jest, że otwiera cię na wirusy, złośliwe oprogramowanie i wiele innych. Aby komputer był wolny od tych problemów, trzymaj się pobierania za pośrednictwem iTunes lub od sprzedawców internetowych, takich jak Amazon.com lub HMV.com.

Spróbuj zarejestrować konto u dużego sprzedawcy muzyki online. Pierwsze konta z niektórych popularnych, takich jak Amazon i iTunes może dać dostęp do wielu starych i nowych utworów. Amazon ma ponad 20 milionów utworów w swojej bazie danych, podczas gdy iTunes ma ponad 500, 000 w swojej bazie danych. Na pewno znajdziesz coś, co Ci się podoba, a posiadanie konta może przyspieszyć kasę. Możesz również uzyskać kilka świetnych rekomendacji na podstawie poprzednich zakupów.

Nie pobieraj muzyki nielegalnie za pośrednictwem witryn do udostępniania plików. To, co wydaje się dobrym pomysłem na uzyskanie darmowej muzyki, może wrócić, aby cię ugryźć. Wielu dostawców usług internetowych współpracuje obecnie z firmami wydawniczymi, aby znaleźć i ścigać piratów internetowych, a ty nie chcesz być jednym z pechowych.

Wiedz, że czasami rzeczy nie są takie, jak się wydaje. Jeśli korzystasz z wątpliwej sieci peer-to-peer plik oznaczony jako muzyka może być czymś zupełnie innym. To może być coś złośliwego. Sprawdź, czy są jakieś opinie lub komentarze na torrent przed pobraniem. To pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję.

Istnieją dosłownie tysiące witryn, które hostują pliki muzyczne. Mimo, że wiele z tych stron internetowych są bezpieczne, nadal istnieje duża liczba, które zawierają niektóre zainfekowane pliki. Pobieranie tylko jednego z tych zainfekowanych plików może ewentualnie zniszczyć komputer, więc dobrze jest być ostrożnym. Przed pobraniem pliku należy go najpierw zeskanować za pomocą programu antywirusowego.

Staraj się pobierać tylko muzykę od dostawców, którzy pamiętają Twoje zakupy. W ten sposób, jeśli kiedykolwiek stracisz plik, możesz ponownie odwiedzić stronę internetową i po prostu pobrać go ponownie za darmo. Jest to świetna zamiana na tworzenie kopii zapasowych plików, co oczywiście zawsze zamierzasz zrobić, ale nigdy nie do tego nie dotrzesz.

Sprawdź główne sklepy MP3 i poszukaj ich bezpłatnej sekcji muzycznej. Często jest to wypełnione piosenkami z up i najbliższych artystów, które warto sprawdzić. Na przykład MP3.com ma całą kategorię poświęconą darmowym piosenkom. Możesz spróbować każdego, a następnie pobrać te, które brzmią świetnie.

Nie cała darmowa muzyka jest nielegalną muzyką. Głównych sprzedawców online plików mp3 rutynowo zgasić darmowe samplery, aby cieszyć. Starsza muzyka w wykonaniu wielu artystów może wpaść do domeny publicznej. Niektórzy artyści nawet zwolnić utwory za darmo sama dla korzyści promocyjnych wydostać się z niego.

Jeśli chcesz uzyskać zniżkę na pobieranie muzyki, poszukaj ofert kart upominkowych u lokalnych sprzedawców. Wiele venders pobierania muzyki (iTunes, Spotify, itp.) mają karty upominkowe, a czasami te karty są oferowane ze zniżką do ich ceny twarzy. Tak pewien $50 iTunes karta mogą być sprzedał pod kątem $45. Jest to sposób, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy na muzyce.

Czy myślisz o pobraniu plików MP3 lub po prostu strumieniowo muzyki? Kiedy masz wiele piosenek, nie będziesz miał miejsca na ich przechowywanie. Oczywiście nie można przesyłać strumieniowo utworów bez połączenia z Internetem, co może być kosztowne. To może być bardzo trudne.

Pobieranie muzyki jest bardzo proste, gdy wiesz, gdzie jej szukać. Istnieje wiele różnych opcji, aby to zrobić online, a wiedząc, która usługa jest najlepsza może być trudne. Dzięki wskazówkom z tego artykułu możesz znaleźć wszystkie utwory, które chcesz, nie spędzając godzin na polowaniu na nie.

About Dobre solidne porady na temat pobierania muzyki że każdy może korzystać

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly