Western

Black ’47 (2018) Online Cały Film CDA Online cda
7.0

Black ’47 (2018) Online Cały Film CDA

Film opowiada o wędrówce Rangera Connaughta, zwanego Fenney, który podąża za dokonaniem zemsty za śmierć swojej rodziny podczas Wielkiego Głodu.
Damsel (2018) Online Cały Film CDA Online cda
7

Damsel (2018) Online Cały Film CDA

Samuel Alabaster, a więc zamożny pionier przemierza Dziki Zachód, w celu poślubienia miłości swojego życia, którą jest dziewczyna o imieniu Penelope. W podróży bohatera wspomaga pijaczyna Parson Henry i miniaturowy koń. Początkowo prosta podróż Samuela nabiera z czasem barw, stając się zdradziecką przygodą z herosami, złoczyńcami i damami do uratowania.
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (2018) Online Cały Film CDA Online cda
7.0

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie (2018) Online Cały Film CDA

Han Solo (Alden Ehrenreich) to autsajder, który podróżuje przez galaktykę swoim statkiem. Podczas śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka poznaje wspaniałego Chewbaccę (Joonas Suotamo), swojego drugiego pilota. Spotyka też uzależnionego od hazardu Lando Calrissiana (Donald Glover). Wyprawa ta ukształtuje go na jednego z największych bohaterów sagi "Gwiezdnych wojen".
Woman Walks Ahead (2018) Online Cały Film CDA Online cda
6.4

Woman Walks Ahead (2018) Online Cały Film CDA

Biografia Catheriny Weldon (1844-1921) - artystki i aktywistki walczącej o prawa Indian, w szczególności plemion Lakota zamieszkujących Terytorium Dakoty. W 1889 roku przybyła do rezerwatu Standing Rock, gdzie rozpoczęła współpracę z tamtejszym wodzem Siedzącym Bykiem. Na wszystkie sposoby pomagała Indianom walczyć z zakusami władz amerykańskich, które chciały odebrać resztki terenów pozostałych w rękach rdzennych mieszkańców Ameryki.
Sweet Country (2018) Online Cały Film CDA Online cda
6.9

Sweet Country (2018) Online Cały Film CDA

Jest rok 1929. W małym australijskim miasteczku na Terytorium Północnym aborygen w średnim wieku, Sam, pracuje dla lokalnego kaznodziei. Pewnego dnia Sam wraz z żoną i córką zostaje najęty do innej pracy. Wkrótce jego napięte relacje z nowym pracodawcą kończą się strzelaniną, a aborygen zabija białego człowieka we własnej obronie. To zmusza zarówno jego, jak i jego rodzinę do szaleńczej ...
Niech ciała się opalają (2017) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
6.2

Niech ciała się opalają (2017) CDA Online Cały Film Zalukaj

Lato nad Morzem Śródziemnym: lazurowa woda, prażące słońce i… 250 kilogramów złota, które ukradł Rhino i jego gang. Wydaje się im, że znaleźli idealną kryjówkę - odosobnione i opuszczone miejsce, w którym przybywa jedynie artystka poszukująca inspiracji. Niespodziewani goście i dwójka policjantów krzyżują im plany. Miejsce, które wyglądało jak przedsionek raju, a w którym zdarzały się dzikie happeningi i orgie, ...
The Rider (2017) Online Cały Film CDA Online cda
7.6

The Rider (2017) Online Cały Film CDA

Historia młodego kowboja z Dakoty Południowej Brady'ego Jandreau, którego świetnie zapowiadającą się karierę przerwał poważny wypadek.
Mroczna wieża (2017) Online Cały Film CDA Online cda
5.7

Mroczna wieża (2017) Online Cały Film CDA

Przez złowrogie, postapokaliptyczne pustkowia w alternatywnej rzeczywistości przemierza Roland, ostatni żyjący członek bractwa rycerskiego zwanego Rewolwerowcami. Poszukuje on tajemniczej Mrocznej Wieży - mistycznego miejsca, znajdującego się w centrum wszystkich światów, gdzie być może uda mu się rozwiązać zagadkę czasu i przestrzeni. Podczas swojej długiej wędrówki spotka wielu przyjaciół i wrogów, a zaślepiony chęcią osiągnięcia celu, poświęci dla niego wszystko, nawet ...
Hickok (2017) Online Cały Film CDA Online cda
4.7

Hickok (2017) Online Cały Film CDA

Legendarny prawnik i strzelec, Dziki Bill Hickok, ma za zadanie utrzymać porządek w najdzikszym miasteczku na zachodzie.
Na pokuszenie (2017) Online Cały Film CDA Online cda
6.3

Na pokuszenie (2017) Online Cały Film CDA

Uwodzicielska adaptacja powieści Thomasa Cullinana w reżyserii słynnej scenarzystki i reżyserki Sofii Coppoli. Historia dzieje się w czasach Wojny Secesyjnej w jednej z południowych szkół dla dziewcząt. Młode kobiety opiekują się rannym żołnierzem wroga. Wraz ze stopniowym, powolnym powrotem mężczyzny do zdrowia dom zaczyna wypełniać napięcie seksualne i nieoczekiwana rywalizacja, która każe dziewczętom łamać wszelkie tabu i zmieniać rzeczywistość wokół ...