Muzyczny

Książę Czaruś (2018) CDA Online Cała Bajka Po Polsku Online cda
0

Książę Czaruś (2018) CDA Online Cała Bajka Po Polsku

Nad księciem Czarusiem ciąży klątwa, która powoduje, że zakochuje się w nim każda napotkana dziewczyna. Żeby nie stracić prawa do tronu, książę będzie musiał dostosować się do ultimatum ojca i znaleźć miłość życia.
Mamma Mia! Here We Go Again (2018) Online Cały Film CDA Online cda
7.2

Mamma Mia! Here We Go Again (2018) Online Cały Film CDA

Sophie (Amanda Seyfried) spotyka się na greckiej wyspie Kalokairi z przyjaciółkami swojej matki Donny (Meryl Streep), z Rosie (Julie Walters) i Tanyą (Christine Baranski). Dziewczyna ogłasza im, że jest w ciąży i obawia się, że nie da rady sama wychować dziecka. Kobiety oferują swoją pomoc, w czym wesprze ją mąż Donny, Sam (Pierce Brosnan) oraz jej byli partnerzy: Harry (Colin ...
Whitney (2018) Online Cały Film CDA Online cda
7.2

Whitney (2018) Online Cały Film CDA

Historia jednej z najwspanialszych piosenkarek wszech czasów, której kariera sceniczna układała się zdecydowanie lepiej niż życie osobiste.
Forever My Girl (2018) Online Cały Film CDA Online cda
6.6

Forever My Girl (2018) Online Cały Film CDA

Forever My Girl opowiada o gwieździe muzyki country Liamie (Alex Roe), który powraca do rodzinnej miejscowości po śmierci przyjaciela z liceum. Na miejscu musi zmierzyć się z przeszłością w postaci Josie (Jessica Rothe), którą zostawił przed ołtarzem oraz południowych korzeni, o których zapomniał, po tym jak wybrał sławę.
Do zakochania jeden krok (2017) Online Cały Film CDA Online cda
6.6

Do zakochania jeden krok (2017) Online Cały Film CDA

Sandra jest szczęśliwą sześćdziesięciolatką, obraca się wśród śmietanki towarzyskiej, ma bogatego męża i piękny dom. Wszystko zmienia się, się gdy podczas jednego z przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Z dnia na dzień traci swoje wystawne życie i musi przeprowadzić się do siostry, której nie widziała od lat. I chociaż Bif mieszka w warunkach, do jakich Sandra ...