Kryminał

Backtrace (2018) CDA Online Cały Film Zalukaj Online cda
3.7

Backtrace (2018) CDA Online Cały Film Zalukaj

Film opowiada o napadzie na bank, który nie idzie zgodnie z planem. Głowa gangu MacDonald (Matthew Modine) doznaje amnezji i zostaje zamknięty w zakładzie psychiatrycznym dla przestępców. Lata później jego współwięzień Lucas (Ryan Guzman) ucieka z nim z więzienia, by pomóc mu odzyskać wspomnienia i odnaleźć miliony dolarów ze skoku. Doświadczony detektyw (Sylvester Stallone) musi go znaleźć.
Gentleman z rewolwerem (2018) Online Cały Film CDA Online cda
10

Gentleman z rewolwerem (2018) Online Cały Film CDA

To wydarzyło się mniej więcej naprawdę. Forrest Tucker wiódł bardzo uporządkowane życie. W równie bezczelny, co sympatyczny sposób rabował banki, a kiedy czasem powinęła mu się noga i trafiał za kratki, uciekał z więzienia tylko po to, by dokonywać kolejnych napadów. Dopiero gdy spotkał na swej drodze wyjątkową kobietę, znalazł powód, by się ustatkować i schować swój rewolwer gdzieś na ...
Tajemnice Silver Lake (2018) Online Cały Film CDA Online cda
0

Tajemnice Silver Lake (2018) Online Cały Film CDA

Sam, inteligentny, ale bez celu, odnajduje pewną noc tajemniczą kobietę pływającą w basenie swojego mieszkania. Następnego ranka znika. Sam wyrusza do LA, by ją znaleźć, a po drodze odkrywa, że ​​spisek jest o wiele dziwniejszy.
Wdowy (2018) Cały Film Online CDA Online cda
0

Wdowy (2018) Cały Film Online CDA

We współczesnym Chicago, w czasach zawirowań, cztery kobiety, które nie mają ze sobą nic wspólnego, z wyjątkiem długów pozostawionych przez zbrodnicze działania swoich zmarłych mężów, biorą los w swoje ręce i konspirują, aby stworzyć przyszłość na własnych warunkach.