Kryminał

Gentleman z rewolwerem (2018) Online Cały Film CDA Online cda
0

Gentleman z rewolwerem (2018) Online Cały Film CDA

To wydarzyło się mniej więcej naprawdę. Forrest Tucker wiódł bardzo uporządkowane życie. W równie bezczelny, co sympatyczny sposób rabował banki, a kiedy czasem powinęła mu się noga i trafiał za kratki, uciekał z więzienia tylko po to, by dokonywać kolejnych napadów. Dopiero gdy spotkał na swej drodze wyjątkową kobietę, znalazł powód, by się ustatkować i schować swój rewolwer gdzieś na ...
Tajemnice Silver Lake (2018) Online Cały Film CDA Online cda
0

Tajemnice Silver Lake (2018) Online Cały Film CDA

Sam, inteligentny, ale bez celu, odnajduje pewną noc tajemniczą kobietę pływającą w basenie swojego mieszkania. Następnego ranka znika. Sam wyrusza do LA, by ją znaleźć, a po drodze odkrywa, że ​​spisek jest o wiele dziwniejszy.
Wdowy (2018) Cały Film Online CDA Online cda
0

Wdowy (2018) Cały Film Online CDA

We współczesnym Chicago, w czasach zawirowań, cztery kobiety, które nie mają ze sobą nic wspólnego, z wyjątkiem długów pozostawionych przez zbrodnicze działania swoich zmarłych mężów, biorą los w swoje ręce i konspirują, aby stworzyć przyszłość na własnych warunkach.
White Boy Rick (2018) Online Cały Film CDA Online cda
8.1

White Boy Rick (2018) Online Cały Film CDA

Losy Ricka Wershe, nastolatka z Detroit, który w latach 80. XX wieku zasłynął jako White Boy Rick - jeden z najgłośniejszych handlarzy kokainą w mieście.
Danger One (2018) Online Cały Film CDA Online cda
N/A

Danger One (2018) Online Cały Film CDA

Podczas transportu umierającego człowieka do szpitala, dwóch ratowników znajduje przy nim milion dolarów. Kiedy człowiek umiera, postanawiają zatrzymać pieniądze, stawiając się na ścieżce przemocy i chaosu.
Zwyczajna przysługa (2018) Online Cały Film CDA Online cda
7.2

Zwyczajna przysługa (2018) Online Cały Film CDA

Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka ...