Dramat

Pierwszy Człowiek (2018) Cały Film Online CDA Online cda
0

Pierwszy Człowiek (2018) Cały Film Online CDA

"Pierwszy człowiek" to fascynująca historia pierwszego załogowego lotu na Księżyc. Opowiada o Neilu Armstrongu , który jako pierwszy postawił stopę na Księżycu. Jesteśmy świadkami wyczerpujących przygotowań do misji , małych osiągnięć, porażających klęsk - wszystkiego co doprowadziło do ostatecznego sukcesu. A my widzowie, siedzący przed telewizorami będziemy musieli odpowiedzieć sobie na pytanie - czy ten sukces wart był ceny jaką ...
W cieniu drzewa (2017) CDA Online Cały Film Online cda
0

W cieniu drzewa (2017) CDA Online Cały Film

Dwa małżeństwa, jedno drzewo i sąsiedzki konflikt, który doprowadza do nieoczekiwanych sytuacji, kiedy wszystkim puszczają nerwy, a dzikie emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem.
Obietnica poranka (2017) CDA Online Cały Film Online cda
0

Obietnica poranka (2017) CDA Online Cały Film

Macierzyńska miłość, tworząca dla syna iluzję wspaniałego świata, sprawia, że Romain Gary staje się jednym z najwybitniejszych powieściopisarzy, ale jest również wielkim obciążeniem.
Żona (2017) CDA Online Cały Film Online cda
0

Żona (2017) CDA Online Cały Film

Podróż do Szwecji po odbiór nagrody Nobla staje się dla pisarza i jego żony pretekstem do spojrzenia wstecz na ich wspólne życie.
Hashima (2017) Cały Film Online CDA Online cda
0

Hashima (2017) Cały Film Online CDA

Podczas japońskiej epoki kolonialnej, około 400 Koreańczyków, którzy zostali zmuszeni na Battleship Island ("Hashima Island") do wydobywania węgla, próbowali dramatycznej ucieczki.
Utoya, 22 lipca (2018) Cały Film Online CDA Online cda
0

Utoya, 22 lipca (2018) Cały Film Online CDA

Nastoletnia dziewczyna usiłuje przetrwać i znaleźć swoją młodszą siostrę podczas masowego mordu terrorystów z lipca 2011 roku na politycznym obozie letnim na norweskiej wyspie Utøya.
Wdowy (2018) Cały Film Online CDA Online cda
0

Wdowy (2018) Cały Film Online CDA

We współczesnym Chicago, w czasach zawirowań, cztery kobiety, które nie mają ze sobą nic wspólnego, z wyjątkiem długów pozostawionych przez zbrodnicze działania swoich zmarłych mężów, biorą los w swoje ręce i konspirują, aby stworzyć przyszłość na własnych warunkach.