Animacja

Książę Czaruś (2018) CDA Online Cała Bajka Po Polsku Online cda
0

Książę Czaruś (2018) CDA Online Cała Bajka Po Polsku

Nad księciem Czarusiem ciąży klątwa, która powoduje, że zakochuje się w nim każda napotkana dziewczyna. Żeby nie stracić prawa do tronu, książę będzie musiał dostosować się do ultimatum ojca i znaleźć miłość życia.
Scooby-Doo! spotyka ducha łasucha (2018) Online Cały Film CDA Online cda
7.4

Scooby-Doo! spotyka ducha łasucha (2018) Online Cały Film CDA

Gotuj się na nową ekscytującą przygodę ze Scooby-Doo! Tym razem Brygada Detektywa dołącza do drużyny superkucharza i gospodarza telewizyjnego show Bobby’egop Flaya. Wspólnie w otoczeniu najsmaczniejszych przekąsek będą się starali rozwiązać zagadkę czerwonego ducha.
LEGO DC Super Heroes: Aquaman – Przebudzenie Atlantydy (2018) Online Cały Film CDA Online cda
5.9

LEGO DC Super Heroes: Aquaman – Przebudzenie Atlantydy (2018) Online Cały Film CDA

Nowa, pełna akcji i humoru, pełnometrażowa przygoda z superbohaterami DC w świecie LEGO®! Tym razem w roli głównej Aquaman! Razem z Ligą Sprawiedliwości będzie miał za zadanie pokonać ostatniego wroga Atlantydy i odzyskać pozycję władcy Siedmiu Mórz. Sprawdź, czy ta misja się powiedzie!
Hotel Transylwania 3 (2018) Online Cały Film CDA Online cda
6.3

Hotel Transylwania 3 (2018) Online Cały Film CDA

Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku - od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z ...
Bao (2018) Online Cały Film CDA Online cda
7.5

Bao (2018) Online Cały Film CDA

Gospodyni lepi pierożek bao, który nieoczekiwanie ożywa. Kobieta traktuje go jak swoje dziecko.
GODZILLA 決戦機動増殖都市 (2018) Online Cały Film CDA Online cda
5.9

GODZILLA 決戦機動増殖都市 (2018) Online Cały Film CDA

Na Ziemi Haruo i jego towarzysze kontaktują się z tubylczym plemieniem Houtua. Aby pokonać Godzillę, wyruszają do dawnego laboratorium Mechagodzilli. Kontynuacja "Godzilla: Monster Planet"
Luis i obcy (2018) Online Cały Film CDA Online cda
6.3

Luis i obcy (2018) Online Cały Film CDA

12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Na domiar złego, dyrektor ze szkoły Luisa chce wysłać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów. Chłopiec szybko zaprzyjaźnia ...