Akcja

Hashima (2017) Cały Film Online CDA Online cda
0

Hashima (2017) Cały Film Online CDA

Podczas japońskiej epoki kolonialnej, około 400 Koreańczyków, którzy zostali zmuszeni na Battleship Island ("Hashima Island") do wydobywania węgla, próbowali dramatycznej ucieczki.
Węgierska robota (2017) CDA Online Cały Film Online cda
0

Węgierska robota (2017) CDA Online Cały Film

Ballada o barwnym życiu Węgra, który w wieku niespełna 30 lat stał się bohaterem narodowym. Attila Ambrus imał się różnych zawodów, by wreszcie stać się najbardziej znanym w kraju przestępcą. Kiedy od 1993 roku zaczął napadać na banki, opinia publiczna szybko ochrzciła go mianem "włamywacza dżentelmena". Attila był zawsze uprzejmy i miły, nigdy nie przelał kropli krwi, często wchodził do ...
Venom (2018) Online Cały Film CDA Online cda
1

Venom (2018) Online Cały Film CDA

Jedna z najbardziej enigmatycznych, złożonych i złych postaci Marvela pojawia się na dużym ekranie, z udziałem nominowanego do Oscara aktora Toma Hardy'ego jako śmiertelnego protektora Venoma.
Attrition (2018) Online Cały Film CDA Online cda
N/A

Attrition (2018) Online Cały Film CDA

Kiedy zaginie tajska dziewczyna , Ax i jego stara drużyna jednoczą się, próbując sprowadzić ją z powrotem.
Outlawed (2018) Online Cały Film CDA Online cda
5.1

Outlawed (2018) Online Cały Film CDA

Komandos Jake O'Neil stara się dostosować do życia cywila. Kiedy była dziewczyna prosi o pomoc w odkryciu prawdy o tajemniczej śmierci ojca, mężczyzna znajduje się w sieci korupcji i morderstw.
Danger One (2018) Online Cały Film CDA Online cda
N/A

Danger One (2018) Online Cały Film CDA

Podczas transportu umierającego człowieka do szpitala, dwóch ratowników znajduje przy nim milion dolarów. Kiedy człowiek umiera, postanawiają zatrzymać pieniądze, stawiając się na ścieżce przemocy i chaosu.
Armed (2018) Online Cały Film CDA Online cda
N/A

Armed (2018) Online Cały Film CDA

Były policjant odkrywa, że członkowie jego dawnej jednostki doświadczają jednocześnie tych samych symptomów i może stać za tym większy spisek.